Horea Proprietar
Proprietăți unice: 9
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

50.000 €
31.17 € / mp

De vânzare teren intravilan – 1.604 mp – Mătișe ...

Horea

1.604 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
2

80.000 €
4.63 € / mp

Teren cu panorama spectaculoasa ,1100 m altitud ...

Horea

17.278 mp
17.278 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
9

36.380 €
20 € / mp

Teren de construit, 1819 mp, in zona rurala lin ...

Horea

1.819 mp
1.819 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
10

21.000 €
21 € / mp

Teren de vanzare 1000 mp Matisesti zona Belis M ...

Horea

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

45.000 €

Teren extravilan de vanzare 12.370 mp, Comuna H ...

Horea

f.s. 50 m
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

19 €
0.01 € / mp

Teren de vis 2263 mp in Apuseni com. Horea, Alb ...

Horea

2.263 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
7

76.000 €
4.40 € / mp

Teren Comuna Horea 17278m2. Apuseni

Horea

17.278 mp
17.278 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
3

49.000 €
4.52 € / mp

Teren de vanzare in Mun?ii Apuseni 10.831 mp, z ...

Horea

10.831 mp teren
f.s. 50 m
Agenție

1 lună în urmă

45.000 €
3.64 € / mp

Teren extravilan de vanzare 12.370 mp, Comuna H ...

Horea

12.370 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 luni în urmă
2

32.000 €
98.77 € / mp

Teren cu Constructie si Proiect Autorizat A-Fra ...

Teiu

La ~5km distanță

324 mp
324 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
1

29.980 €
5 € / mp

Teren extravilan 5996 mp, zona Valea Sasului - ...

Teiu

La ~5km distanță

5.996 mp teren
f.s. 50 m
Agenție

3 luni în urmă
1

13.500 €
27 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Teius

Teiu

La ~5km distanță

500 mp
500 mp teren

Agenție

4 luni în urmă
1

29.980 €
5 € / mp

Teren extravilan 5996 mp, zona Valea Sasului - ...

Teiu

La ~5km distanță

5.996 mp
5.996 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
4

405.040 €
40 € / mp

TEREN INTRAVILAN CU POZITIE STRATEGICA DE VANZA ...

Teiu

La ~5km distanță

10.126 mp
10.126 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

369.000 €
102.50 € / mp

Teren 3600 mp cu toate utilitatile zona Central ...

Teiu

La ~5km distanță

3.600 mp teren
f.s. 4 m
Agenție

1 săptămână în urmă
1

3.000.000 €
45.66 € / mp

Teren intravilan 65.700 mp zona industriala Vin ...

Teiu

La ~5km distanță

65.700 mp
65.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

76.000 €
4.40 € / mp

Teren Comuna Horea 17278m2. Apuseni

Teiu

La ~5km distanță

17.278 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
10

21.000 €
21 € / mp

Teren de vânzare 1000 mp Mătișești zona Belis ...

Mătișești (Horea)

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

50.000 €
31.17 € / mp

De vanzare teren intravilan 1.604 mp Matisesti, ...

Mătișești (Horea)

La ~5km distanță

1.604 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
6

75.000 €
2.96 € / mp

Teren intravilan in Sohodol , Alba

Sohodol

La ~5km distanță

25.359 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

7 luni în urmă
6

49.600 €
40 € / mp

Teren intravilan 1240 mp | UTILITATI | Fa?a Pie ...

Fața

La ~5km distanță

1.240 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
6

99.200 €
40 € / mp

Teren intravilan 2480 mp | UTILITATI | Fa?a Pie ...

Fața

La ~5km distanță

2.480 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
1

68.500 €
50.22 € / mp

Teren Sohodol 1364 Mp 5 Km Bran

Sohodol

La ~5km distanță

1.364 mp teren
f.s. 10 m
Agenție

2 luni în urmă
4

75.000 €
25 € / mp

Oferta de nerefuzat, doua loturi de 1500 mp in ...

Albac

La ~5km distanță

3.000 mp
3.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

51.000 €
30 € / mp

Vand teren Intravilan Albac Apuseni

Albac

La ~5km distanță

1.700 mp
1.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
8

49.800 €
90.55 € / mp

Teren de vanzare in Deva zona linistita, panora ...

Deve

La ~5km distanță

550 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
5

184.000 €
8 € / mp

Teren la munte intravilan cu casa batraneasca i ...

Sohodol

La ~5km distanță

2 camere
23.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
10

145.000 €
10.18 € / mp
140.000 €

Super oferta I Vânzare Teren – Poiana Sohodol, ...

Sohodol

La ~5km distanță

14.242 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
1

54.400 €
105.02 € / mp

Teren cu utilitati Alba Iulia

Albac

La ~5km distanță

518 mp
518 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

80.000 €
8 € / mp

Vand teren cu casa Marisesti Alba

Albac

La ~5km distanță

10.000 mp
10.000 mp teren

Terenuri de vânzare în Horea, Județul Alba

Horea, situată în județul Alba, este o zonă pitorească, ideală pentru cei care caută să investească în terenuri pentru construcții sau agricultură. Imoradar24.ro a analizat piața din Horea, iar iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 49.000 euro, ceea ce face această zonă accesibilă comparativ cu media națională de 100.489 euro.
  • Accesibilitate: Aproximativ 33% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru investitori și dezvoltatori.
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul pe metru pătrat variază între 5 și 12 euro, cu un preț mediu de 5 euro/m².
  • Dimensiuni variate: Deși nu sunt disponibile date precise despre dimensiunile terenurilor, oferta este diversificată, adaptându-se nevoilor diferitelor proiecte.

Horea reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei interesați de achiziții de terenuri, având în vedere prețurile accesibile și potențialul de dezvoltare. Explorează acum terenurile disponibile în Horea și găsește-ți locul ideal pentru viitoarele tale proiecte!