Proprietate de vanzare Strada CFR, zona centrala

436.800 €
300 € / mp

Central, Giurgiu

Suprafață teren:
1.456 mp

Descriere teren

Proprietate de vanzare Strada CFR, zona centrala Dicos Property Giurgiu prezinta la vanzare o proprietate situata in centrul municipiului Giurgiu, pe strada CFR, intre sediul Politiei si Primarie. Proprietatea are un teren de 1.456 mp si include 3 constructii, cu suprafete de 66 mp, 22 mp si 109 mp. Pozitionarea ofera vizibilitate si acces facil, fiind potrivita pentru dezvoltarea unei activitati comerciale sau de birouri. Se vinde conform prezentarii. Comision 0% pentru cumparator. Vizionarile se fac pe baza de programare.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 22 Mai 2026 ID anunț: 1496919
Suprafață teren: 1.456 mp

Istoric preț

Facilități

Amenajare străzi
Iluminat stradal Mijloace de transport în comun Asfaltate

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Gara Giurgiu
Mijloace transport aprox. 371 m
Școală
education
Scoala generala nr. 4 Mihai Eminescu
Învățământ aprox. 283 m
education
Colegiul National Ion Maiorescu
Învățământ aprox. 299 m
education
Clubul elevilor
Învățământ aprox. 602 m
education
Scoala generala Nr. 7
Învățământ aprox. 760 m
Recreere
parks
Parc
Recreere aprox. 89 m
restaurants
All Pizzetto
Restaurante aprox. 245 m
shopping
LUCI SI IULI
Supermarket/Mall aprox. 277 m
shopping
LIDL Giurgiu
Supermarket/Mall aprox. 383 m

Proprietăți similare

Teren de 12500 mp, în Frătești
437.500 €
Județul Giurgiu, Frătești
12.500 mp teren
Teren de 10000 mp, în Vărăști
450.000 €
Județul Giurgiu, Vărăști
10.000 mp teren