Proprietar
Proprietăți unice: 32
Proprietari: 10
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

44.500 €
25 € / mp

Teren Aleea Viilor Adunatii Copaceni

Central, Giurgiu

1.780 mp teren
Construcții
Agenție

Ieri
4

280.000 €
91.80 € / mp

Teren intravilan de vanzare zona Zirom

Central, Giurgiu

3.050 mp
3.050 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 ore în urmă
5

0 €

Pamant de vanzare

Central, Giurgiu

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

11 ore în urmă
2

86.925 €
25 € / mp

Teren intravilan

Central, Giurgiu

3.477 mp teren
Proprietar
Comision 0%

13 ore în urmă
9

25.000 €
38.46 € / mp

Teren intravilan 650mp

Central, Giurgiu

650 mp teren
Proprietar
Comision 0%

18 ore în urmă
1

28.500 €
19 € / mp

Teren intravilan mun. Giurgiu str. Drumul Ferme ...

Central, Giurgiu

1.500 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
2

27.500 €
32.89 € / mp

Teren intravilan de vanzare in judetul Giurgiu

Central, Giurgiu

836 mp
836 mp teren
Agenție

Ieri
1

120.420 €
30 € / mp

Teren Intravilan Constructii in Giurgiu ,Zona E ...

Central, Giurgiu

4.014 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
4

16.000 €

Teren de vanzare

Central, Giurgiu

Proprietar
Comision 0%

Ieri

20.000 €
13.33 € / mp

Teren intravilan

Central, Giurgiu

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri

68.000 €
8 € / mp

vand teren intravilan 8500mp

Central, Giurgiu

8.500 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
5

51.500 €
278.38 € / mp

Teren Negru Voda .

Central, Giurgiu

185 mp
185 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
1

15.000 €
0.21 € / mp

Teren agricol- 7 hectare

Central, Giurgiu

70.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

15.000 €
27.27 € / mp

Teren Aleea Viilor Adunatii Copaceni

Central, Giurgiu

550 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
7

300 €
0.50 € / mp

Inchiriez teren Fratesti Giurgiu

Central, Giurgiu

600 mp
600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

166.000 €
40 € / mp

Teren loturi in ora? Giurgiu

Central, Giurgiu

4.150 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

8.000 €
15.07 € / mp

Teren in sat Ghizdaru

Central, Giurgiu

531 mp
531 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

436.800 €
300 € / mp

Proprietate de vanzare Strada CFR, zona central ...

Central, Giurgiu

1.456 mp
1.456 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

200.000 €
20 € / mp

Teren intravilan constructii 10.000 mp oras Giu ...

Central, Giurgiu

10.000 mp
10.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

80.000 €
20 € / mp

Teren intravilan Podul Ilfovatului-Buturugeni

Central, Giurgiu

4.000 mp
4.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

27.000 €
18 € / mp

Vand teren intravilan

Central, Giurgiu

1.500 mp
1.500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

2.000.000 €
25 € / mp

Teren de vanzare in oras Giurgiu, strada Fabric ...

Central, Giurgiu

80.000 mp
80.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

69.800 €
20 € / mp

Comision 0% | Teren Intravilan | Deschidere 35 ...

Central, Giurgiu

3.490 mp
3.490 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
7

27.200 €
16 € / mp

Teren cu casa demolabila, suprafata 1700 mp

Central, Giurgiu

1.700 mp
1.700 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
3

19.900 €
3.98 € / mp

Teren 5,000mp Sat Tantava Strada Tufan

Central, Giurgiu

5.000 mp
5.000 mp teren
f.s. 50 m
Agenție

7 luni în urmă
4

37.900 €
10.24 € / mp

Teren 3,700mp Sat Tantava Strada Tufan

Central, Giurgiu

3.700 mp
3.700 mp teren
f.s. 35 m
Agenție

7 luni în urmă
4

11.900 €
11.90 € / mp

Teren 1,000mp Sat Tantava Strada Tufan

Central, Giurgiu

1.000 mp
1.000 mp teren
f.s. 4 m
Agenție

8 luni în urmă
4

46.800 €
50 € / mp

Teren de 963 m2 in Giurgiu cu acces la E85!

Central, Giurgiu

936 mp
936 mp teren
f.s. 32 m
Agenție

Mai mult de un an
3

3.499.000 €
59.88 € / mp

Teren intravilan Orasul Giurgiu - Pentru locuin ...

Central, Giurgiu

58.436 mp
58.436 mp teren
f.s. 197 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

1.410.000 €
30 € / mp

Teren intravilan 47000 mp Giurgiu

Central, Giurgiu

47.000 mp
47.000 mp teren

Terenuri de vânzare în Central, Giurgiu

Central, Giurgiu, este o zonă accesibilă, ideală pentru cei care caută oportunități de investiții imobiliare. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor de vânzare din această regiune, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 70.000 euro, cu oferte ce încep de la 99.930 euro și ajung până la 3.499.000 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă în comparație cu media națională de 100.489 euro.
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 26 euro, cu valori variind de la 3 euro/m² pentru terenuri mai puțin solicitate până la 320 euro/m² pentru terenuri premium.
  • Accesibilitate: Aproximativ 19% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce oferă oportunități pentru investitori și dezvoltatori.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 170 de zile, indicând o piață activă.

Central, Giurgiu, reprezintă o alegere excelentă pentru cei interesați de achiziții imobiliare, având un mix de prețuri accesibile și oportunități de dezvoltare. Ești pregătit să explorezi terenurile disponibile? Verifică acum ofertele din Central, Giurgiu!