Teren 2600 mp, Mogoesesti, soseaua Iasi-Vaslui

79.900 €
31.09 € / mp

Dumbrava (Ciurea), Judeţul Iaşi

Suprafață teren:
2.570 mp

Descriere teren

Catalin Manolache- Specialist Broker Blitz Imobiliare va propun spre vanzare un teren de 2600 mp in Mogosesti, langa soseaua Iasi-Vaslui. Incadrare teren: INTRAVILAN Deeschidere la drum- foarte mare, peste 90 ml, se poate la nevoie parcela. Utilitati: apa, curent electric, canalizare la strada in curs de a fi data spre folosinta, internet Pretabil constructie depozit, hale . Va astept la vizionare! Cod oferta / ID BLITZ: P161371 Id intern: P161371
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 21 Mai 2026 ID anunț: 1647151
Suprafață teren: 2.570 mp
Front stradal: 95 m

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statia "Politia Ciurea", linia 14b
Mijloace transport aprox. 1824 m
transport
Politie
Mijloace transport aprox. 1837 m
transport
Statia "Primaria Ciurea", linia 14b
Mijloace transport aprox. 1873 m

Proprietăți similare

Teren de 2570 mp, în Dumbrava (Ciurea)
79.900 €
Județul Iași, Dumbrava (Ciurea)
2.570 mp teren
Teren în Valea Adâncă
75.000 €
Județul Iași, Valea Adâncă
Teren de 562 mp, în Miroslava
75.000 €
Județul Iași, Miroslava
562 mp teren
Teren extravilan de 2500 mp, în Bucium
79.500 €
Iași, Bucium
2.500 mp teren
Pădure
Teren de 784 mp, în Miroslava
78.400 €
Județul Iași, Miroslava
784 mp teren
Teren de 8624 mp, în Tomești
86.240 €
Iași, Tomești
8.624 mp teren
Teren de 16000 mp, în Central
80.000 €
Județul Iași, Târgu Frumos
16.000 mp teren
Teren de 1295 mp, în Miroslava
75.500 €
Județul Iași, Miroslava