Teren intravilan 3500 mp - Cumpana

70.000 €
20.07 € / mp

Cumpăna, Judeţul Constanţa

Suprafață teren:
3.487 mp

Descriere teren

Teren intravilan de vanzare ndash; 3500 mp, Cumpana, utilitati pe strada Va prezentam un teren intravilan in localitatea Cumpana, cu o suprafata de 3500 mp, situat pe o strada asfaltata, cu toate utilitatile disponibile la drum, inclusiv gaze. Terenul are o deschidere de 25 ml, fiind ideal pentru constructii rezidentiale sau investitii. Documentatia este completa si pregatita pentru tranzactie. Pentru mai multe informatii sau pentru a programa o vizionare, va stam la dispozitie!
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 19 Mai 2026 ID anunț: 569792
Suprafață teren: 3.487 mp
Front stradal: 25 m

Istoric preț

Puncte de interes

Școală
education
Gradinita
Învățământ aprox. 529 m
education
Scoala cu clasele I-VII Cumpana
Învățământ aprox. 591 m
Recreere
parks
Cumpana
Recreere aprox. 348 m

Proprietăți similare

Teren de 780 mp, în Cumpăna
77.000 €
Județul Constanța, Cumpăna
780 mp teren
Teren de 1164 mp, în Cumpăna
70.000 €
Județul Constanța, Cumpăna
1.164 mp teren
Teren de 1875 mp, în Agigea
68.888 €
Județul Constanța, Agigea
1.875 mp teren
Teren de 5400 mp, în Nuntași
64.800 €
Județul Constanța, Nuntași
5.400 mp teren
Teren de 537 mp, în Central
75.000 €
Județul Constanța, Ovidiu
537 mp teren
Teren de 1173 mp, în Central
64.515 €
Județul Constanța, Ovidiu
1.173 mp teren
Teren în Poiana
64.515 €
Județul Constanța, Poiana
Teren de 1000 mp, în Central
75.000 €
Constanța, Central
1.000 mp teren
Teren de 3487 mp, în Cumpăna
70.000 €
Județul Constanța, Cumpăna