Cumpana avand o suprafata de 780 mp cu deschidere de 15 ml

77.000 €
98.72 € / mp

Cumpăna, Judeţul Constanţa

Suprafață teren:
780 mp

Descriere teren

COD VT 2 Agentia Euroempire Imobiliare va propune spre vanzare un teren intravilan construibil in Cumpana avand o suprafata de 780 mp cu deschidere de 15 ml, Terenul este ideal pentru investitie sau pentru construirea unei locuinte permanente sau de vacanta, fiind situat intr-o zona de case/vile in continua dezvoltare. Utilitatile se afla la limita lotului, cadastru si intabulare pret 77000 euro
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 23 Februarie 2026 ID anunț: 225914
Suprafață teren: 780 mp

Istoric preț

Facilități

Amenajare străzi
Asfaltate Iluminat stradal Mijloace de transport în comun
Alte caracteristici
La șosea Acces auto Teren împrejmuit

Puncte de interes

Școală
education
Scoala cu clasele I-VII Cumpana
Învățământ aprox. 790 m
education
Gradinita
Învățământ aprox. 1249 m
Recreere
parks
Cumpana
Recreere aprox. 844 m

Proprietăți similare

Teren în Cumpăna
80.000 €
Județul Constanța, Cumpăna
Teren de 1164 mp, în Cumpăna
70.000 €
Județul Constanța, Cumpăna
1.164 mp teren
Teren de 3487 mp, în Cumpăna
70.000 €
Județul Constanța, Cumpăna
3.487 mp teren
Teren de 1500 mp, în Cumpăna
82.500 €
Județul Constanța, Cumpăna
1.500 mp teren
Teren de 1000 mp, în Central
75.000 €
Constanța, Central
1.000 mp teren
Teren de 1000 mp, în Central
75.000 €
Județul Constanța, Costinești
1.000 mp teren
Teren de 537 mp, în Central
75.000 €
Județul Constanța, Ovidiu
537 mp teren
Teren de 1780 mp, în Tuzla