Teren arabil de 62 hectare in Prahova

503.440 €
0.80 € / mp

Colceag, Judeţul Prahova

Suprafață teren:
629.300 mp

Descriere teren

Teren arabil de 62 hectare in Prahova Va prezentam o oportunitate excep?ionala de investi?ie in teren agricol in Prahova, unul dintre cele mai fertile ?i promi?atoare teritorii agricole din Romania. Caracteristici Cheie: Loca?ie: Prahova, Romania Suprafa?a Totala: 62.93 Hectare Subdiviziuni Disponibile: Boldesti-gradistea 12.01 Hectare Ciorani 5.76 Hectare Colceag 27.33 Hectare Fulga 11.62 Hectare Salciile 5.00 Hectare Tomsani 1.19 Hectare Aceste terenuri sunt ideale pentru investi?ii agricole diverse, inclusiv culturi cerealiere, legumicultura extinsa, sau pentru dezvoltarea proiectelor agroturistice. Beneficii ?i Poten?ial: Soluri fertile ?i clima favorabila pentru produc?ie agricola de calitate. Acces u?or la resurse de apa ?i infrastructura adecvata pentru exploatare agricola. Diversitatea suprafe?elor ?i localizarea in diverse localita?i ofera flexibilitate in planificarea ?i diversificarea investi?iilor. Contact ?i Informa?ii Suplimentare: Daca sunte?i un fermier pasionat, un investitor in agricultura sau cauta?i sa extinde?i activita?ile dvs. agricole, aceasta oportunitate nu trebuie ratata. Pentru mai multe informa?ii, ne pute?i contacta oricand. Tudor Tra?ca - consultant imobiliar Property Lab Tel: E-mail: Cod proprietate 1965886
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 21 Mai 2026 ID anunț: 347956
Suprafață teren: 629.300 mp
Front stradal: 600 m

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren de 6620 mp, în Păulești
509.740 €