17 ore în urmă
4
- Proprietar
- Comision 0%
Teren extravilan 4600mp
276.000 €
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
60 €
/ mp
Exterior Vest, Cluj-Napoca
Descriere teren
Sesizează o problemă
Vand teren extravilan, 4600 mp2, situat la 100 m de strada Principala. ID anun? : 1760619718
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii teren
Actualizat în: 22 Mai 2026
ID anunț: 1653646
Suprafață teren:
4.600 mp