Teren intravilan de vanzare 5320mp, comuna Aiton, Rediu

225.000 €
42.32 € / mp

Central, Cluj-Napoca

Suprafață teren:
5.317 mp

Descriere teren

Blitz Imobiliare ofera spre vanzare teren intravilan situat in Rediu, comuna Aiton, cu o suprafata de 5317 mp. Accesul se face pe un drum public asfaltat si dupa o portiune mica de drum privat pietruit. Posibilitatea de parcelare si se a vinde pe bucati daca se doreste. Cod oferta / ID BLITZ: P129128 Id intern: P129128
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 21 Mai 2026 ID anunț: 1648029
Suprafață teren: 5.317 mp
Front stradal: 25 m

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statia Iulius Mall, Liniile 24,34,48, 25
Mijloace transport aprox. 96 m
transport
Statia Iulius Mall Vest
Mijloace transport aprox. 120 m
transport
Iulius Mall Est
Mijloace transport aprox. 198 m
transport
Statia Colegiul Pedagogic, Liniile 24,34,48, 25
Mijloace transport aprox. 292 m
Școală
education
Gradinita "Micul Print"
Învățământ aprox. 114 m
education
Gradinita Micul Print
Învățământ aprox. 114 m
education
Caminul Grupului Scolar Energetic
Învățământ aprox. 282 m
education
Grădinita Aşchiuţă str. 3
Învățământ aprox. 283 m
Recreere
parks
Parc
Recreere aprox. 38 m
restaurants
Starbucks
Restaurante aprox. 151 m
shopping
Iulius Mall
Supermarket/Mall aprox. 344 m
shopping
puiul de gaesti
Supermarket/Mall aprox. 437 m

Proprietăți similare

Teren în Central
240.000 €
Cluj-Napoca, Central
Teren în Central
240.000 €
Cluj-Napoca, Central
Teren în Central
230.000 €
Cluj-Napoca, Central
Teren de 10630 mp, în Central
223.300 €
Cluj-Napoca, Central