Teren intravilan 10630mp, teren plat, in Marisel

223.300 €
21.01 € / mp

Central, Cluj-Napoca

Suprafață teren:
10.630 mp

Descriere teren

Blitz va propune spre vanzare un teren intravilan, cu toate actele la zi, intr-o zona cu priveliste deosebita. Se poate parcela si vinde si jumatate 5315 mp la pretul de 122500euro. Acceesul se face din drumul principal pe un drum pietruit, accesibil. Terenul este situat total pe suprafata plana, utilitatile sunt in vecintate. CF liber de sarcini. Pretabil pentru cabana sau casa de vacanta. Cod oferta / ID BLITZ: P3545 Id intern: P3545
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 21 Mai 2026 ID anunț: 1650967
Suprafață teren: 10.630 mp
Front stradal: 4 m

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren de 1341 mp, în Central
201.150 €
Cluj-Napoca, Central
1.341 mp teren
Teren în Central
240.000 €
Cluj-Napoca, Central
Teren în Central
240.000 €
Cluj-Napoca, Central
Teren în Central
230.000 €
Cluj-Napoca, Central
Teren de 933 mp, în Central
225.000 €
Cluj-Napoca, Central
933 mp teren
Teren de 5317 mp, în Central
225.000 €
Cluj-Napoca, Central
5.317 mp teren
Teren de 2200 mp, în Central
240.000 €
Cluj-Napoca, Central
2.200 mp teren
Teren de 2100 mp, în Central
240.000 €
Cluj-Napoca, Central
2.100 mp teren
Teren de 3000 mp, în Central
240.000 €
Cluj-Napoca, Central
3.000 mp teren