De Vanzare teren intravilan 1417 mp, Cihei

54.000 €
38.11 € / mp

Cihei, Judeţul Bihor

Suprafață teren:
1.417 mp

Descriere teren

Va propunem spre vanzare o parcela de teren intravilan situata intr-o zona in plina dezvoltare urbana, la doar cateva minute de Oradea. Loca?ie: Cihei Suprafa?a teren: 1417 mp Front stradal: 96,86 ml Acces: Drum privat, acces auto direct din strada Tip teren: Intravilan, ideal pentru construc?ia unei locuin?e Topografie: Drept, u?or de construit Utilita?i: Apa, canalizare ?i curent electric disponibile in proximitate Acte: CF fara sarcini ?i certificat de urbanism disponibile Avantaje loca?ie: Situat intr-o zona reziden?iala lini?tita, in plina expansiune Acces rapid catre puncte de interes: 10 minute cu ma?ina pana la centura Oradea 12 minute cu ma?ina pana in cartierul Nufarul 12 minute cu ma?ina pana in Baile Felix Contacteaza-ma pentru detalii suplimentare. ID anun? : 1779325191
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 24 Mai 2026 ID anunț: 1664118
Suprafață teren: 1.417 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren intravilan de 629 mp, în Cihei
50.000 €
Județul Bihor, Cihei
629 mp teren
Construcții
Teren intravilan de 945 mp, în Cordău
58.000 €
Județul Bihor, Cordău
945 mp teren
Construcții
Teren de 500 mp, în Cihei
49.000 €
Județul Bihor, Cihei
500 mp teren
Teren intravilan de 1900 mp, în Cihei
49.800 €
Județul Bihor, Cihei
1.900 mp teren
Teren de 629 mp, în Cihei
53.500 €
Județul Bihor, Cihei
629 mp teren
Teren de 1165 mp, în Paleu
50.000 €
Județul Bihor, Paleu
1.165 mp teren