Teren intravilan 614 mp, 13 m deschidere, toate utilitatile, cartier P

50.000 €
81.43 € / mp

Cârcea, Judeţul Dolj

Suprafață teren:
614 mp

Descriere teren

Blitz va propune spre achizitionare un teren intravilan situat in Cartierul Pelendava din cadrul localitatii Carcea.Acesta are o suprafata de de 614 mp si o deschidere de 13 m. Este intravilan si destinat construirii de case. Utilitatile prezente pe strada sunt apa, gaz, curent, canalizare. Dispune de asemenea si de iluminat stradal cu led.Cod oferta / ID BLITZ: P8677
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 21 Aprilie 2026 ID anunț: 1547042
Suprafață teren: 614 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Recreere
parks
Parc
Recreere aprox. 304 m

Proprietăți similare

Teren de 600 mp, în Cârcea
46.990 €
Județul Dolj, Cârcea
600 mp teren
Teren în Cârcea
54.340 €
Județul Dolj, Cârcea
Teren de 411 mp, în Cârcea
49.320 €
Județul Dolj, Cârcea
411 mp teren
Teren de 500 mp, în Cârcea
55.000 €
Județul Dolj, Cârcea
500 mp teren
Teren de 1000 mp, în Cârcea
55.000 €
Județul Dolj, Cârcea
1.000 mp teren
Teren de 509 mp, în Cârcea
45.810 €
Județul Dolj, Cârcea
509 mp teren
Teren de 1000 mp, în Cârcea
48.000 €
Județul Dolj, Cârcea
1.000 mp teren
Teren în Cârcea
52.900 €
Județul Dolj, Cârcea
Teren de 504 mp, în Cârcea
47.000 €
Județul Dolj, Cârcea
504 mp teren