Teren -parcelabil Terenul se parceleaza- Leamna de Jos 2750 mp

165.000 €
60 € / mp

Bucovăţ, Judeţul Dolj

Suprafață teren:
2.750 mp

Descriere teren

Oportunitate excelenta pentru investitie sau constructia unei locuinte intr-o zona linistita si in plina dezvoltare, in Leamna de Jos, aproape de natura, dar cu acces facil catre oras.Terenul are o suprafata totala de 2750 mp, este drept, generos si se poate parcela in functie de necesitatile cumparatorului, oferind flexibilitate atat pentru casa individuala, cat si pentru investitie pe termen lung.Zona se remarca prin peisajul verde, aer curat si vecinatati linistite, fiind ideala pentru cei care cauta confort, intimitate si apropiere de natura. Accesul este facil, iar terenul beneficiaza de deschidere buna si potential excelent de valorificare.-Suprafata totala: 2750 mp-Parcelare flexibila-Zona linistita, verde-Ideal pentru constructie casa sau investitie-Vanzare directa de la proprietar fara agentiePentru detalii suplimentare si vizionare, ma puteti contacta in privat.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 10 Mai 2026 ID anunț: 1593193
Suprafață teren: 2.750 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren intravilan de 6850 mp, în Izvor
170.000 €
Județul Dolj, Izvor
6.850 mp teren
Construcții
Teren de 720 mp, în Plaiul Vulcanești
160.000 €
Craiova, Plaiul Vulcanești
720 mp teren
Teren de 6764 mp, în Bucovăț
170.000 €
Județul Dolj, Bucovăț
6.764 mp teren
Teren de 4680 mp, în Podari
173.200 €
Județul Dolj, Podari
4.680 mp teren
Teren de 3296 mp, în Bucovăț
181.280 €
Județul Dolj, Bucovăț