Teren intravilan 2500mp, Bucov

49.900 €
19.96 € / mp

Bucov, Judeţul Prahova

Suprafață teren:
2.500 mp

Descriere teren

Teren Intravilan construibil de vanzare in Bucov - Prahova, avand o suprafata de 2500 mp si deschiderea de 18 ml la 1 strada. Caracteristici teren POT35% , CUT 1.05, Regim de inaltime P-P+ teren exista bransare la curent si apa, canalizarea si gazele fiind la strada.Terenul e pretabil pentru dezvoltare imobiliara, in special pentru constructie de case.Pretul este 49 900 euro.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 16 Martie 2026 ID anunț: 1327799
Suprafață teren: 2.500 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Școală
education
Scoala gimnaziala Constantin Stere
Învățământ aprox. 1602 m
Recreere
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 1633 m

Proprietăți similare

Teren de 3200 mp, în Bucov
48.000 €
Județul Prahova, Bucov
3.200 mp teren
Teren de 2500 mp, în Bucov
45.000 €
Județul Prahova, Bucov
2.500 mp teren
Teren de 6812 mp, în Central
54.496 €
Județul Prahova, Slănic
6.812 mp teren
Teren intravilan de 3270 mp, în Frăsinet
52.700 €
Județul Prahova, Frăsinet
3.270 mp teren
Fâneață
Teren de 1000 mp, în Bucov
45.000 €
Județul Prahova, Bucov
1.000 mp teren
Teren de 500 mp, în Găgeni
45.000 €
Județul Prahova, Găgeni
500 mp teren
Teren de 9300 mp, în Central
46.500 €
Județul Prahova, Băicoi
9.300 mp teren
Teren de 5200 mp, în Boldești
52.000 €
Județul Prahova, Boldești
5.200 mp teren
Teren de 9000 mp, în Secăria
50.000 €
Județul Prahova, Secăria
9.000 mp teren