Teren intravilan de vanzare, 900 mp, loca?ie excelenta, z

37.500 €
83.33 € / mp

Central, Braşov

Suprafață teren:
450 mp

Descriere teren

Blitv va ofera spre vanzare doua parcele de teren, fiecare cu suprafa?a de 450 mp, situate in intravilanul localita?ii Sanpetru, intr-o zona reziden?iala deja dezvoltata, cu case construite. ???? Suprafa?a totala: 896 mp ???? Dimensiuni: 16 m x 28 m (fiecare parcela) ???? Front stradal total: 32 m, adancime 28 m ???? Regim de inal?ime permis: D+P+1E+M ???? P.O.T.: 40% | C.U.T.: 1.5 ???? Acte disponibile: CF individual pentru fiecare parcela ?i pentru drum, certificat de urbanism (CU), PUZ pentru construc?ii reziden?iale ???? Loca?ie ideala Terenul este pozi?ionat la intrarea in Sanpetru dinspre Bra?ov, pe strada George Co?buc, la doar 6 km de Coresi Shopping Resort. Zona lini?tita, cu peisaje deosebite, perfecta pentru construc?ia unei case. ???? Pre?: 75000 pentru ambele parcele. ? Op?iune flexibila de plata:. ???? Pentru detalii ?i vizionare, nu ezita?i sa ma contacta?i! Cod oferta / ID BLITZ: P141461 Id intern: P141461
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 21 Mai 2026 ID anunț: 1651390
Suprafață teren: 450 mp
Front stradal: 32 m

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statia N.Balcescu , linia 50, 50barat, 51,52
Mijloace transport aprox. 336 m
transport
Nicolae Balcescu
Mijloace transport aprox. 336 m
transport
Biserica Neagra
Mijloace transport aprox. 353 m
transport
Statia "Biserica Neagra", linia 50,50barat,51,52
Mijloace transport aprox. 371 m
Școală
education
Liceul Aprily Lajos
Învățământ aprox. 192 m