9 luni în urmă
1
- Proprietar
- Comision 0%
Teren pentru casa duplex
29.000 €
116 €
/ mp
Bragadiru, Judeţul Ilfov
Descriere teren
Sesizează o problemă
260 m pe strada Topaz,intre case,utilități,29000 euro preț fix.contacte pe watsap.
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii teren
Actualizat în: 18 Mai 2026
ID anunț: 765809
Suprafață teren:
250 mp
Istoric preț
Proprietăți similare
Căutări similare
- Terenuri de vânzare în Bragadiru
- Terenuri de vânzare în Berceni
- Terenuri de vânzare în Voluntari
- Terenuri de vânzare în Popești-Leordeni