Teren de vanzare in Popesti-Leordeni

30.000 €
50 € / mp

Popeşti-Leordeni, Judeţul Ilfov

Suprafață teren:
600 mp

Descriere teren

Teren de vanzare, vis a sis de Viscofil, Tarla 17/2 parcela 52, suprafata de 600mp cu deschidere 6m.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 21 Mai 2026 ID anunț: 1643176
Suprafață teren: 600 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Viilor
Mijloace transport aprox. 266 m
transport
Facului
Mijloace transport aprox. 344 m
transport
Viscofil
Mijloace transport aprox. 596 m
transport
Prestige
Mijloace transport aprox. 1532 m
Școală
education
Scoala cu clasele I-VIII nr. 2
Învățământ aprox. 594 m
education
Scoala nr. 2
Învățământ aprox. 594 m
education
Scoala nr. 1
Învățământ aprox. 719 m
education
Liceul Teoretic Radu Popescu
Învățământ aprox. 757 m
Recreere
parks
Parc
Recreere aprox. 684 m
restaurants
Casa Teca
Restaurante aprox. 703 m
shopping
Mega Image
Supermarket/Mall aprox. 751 m
shopping
Caro Mega Expres
Supermarket/Mall aprox. 1508 m

Proprietăți similare

Teren de 877 mp, în Central
30.000 €
Județul Ilfov, Popești-Leordeni
877 mp teren
Teren intravilan de 400 mp, în Săftica
29.200 €
Județul Ilfov, Săftica
400 mp teren
Construcții
Teren intravilan de 450 mp, în Balotești
32.000 €
Județul Ilfov, Balotești
450 mp teren
Teren în Berceni
29.900 €
Județul Ilfov, Berceni
Teren în Berceni
27.000 €
Județul Ilfov, Berceni
Teren de 580 mp, în 1 Decembrie
30.000 €
Județul Ilfov, 1 Decembrie
580 mp teren
Teren de 350 mp, în Central
33.000 €
Județul Ilfov, Popești-Leordeni
350 mp teren
Teren de 500 mp, în Central
30.000 €
Județul Ilfov, Măgurele
500 mp teren
Teren de 600 mp, în Exterior Vest
30.000 €
Județul Ilfov, Popești-Leordeni
600 mp teren