Teren 935mp Bradesti / Strada Valea Rea

19.000 €
20.32 € / mp

Brădeşti, Judeţul Dolj

Suprafață teren:
935 mp

Descriere teren

Prime Imobiliare ADS CRAIOVA va propune spre vanzare, cu 0% comision pentru cumparator, un teren in localitatea Bradesti, jud Dolj. Terenul are o suprafata totala de 2055mp care se dezmembreaza in 2 loturi. Terenul se poate achizitiona atat total cat si parcele de 935 mp respectiv 1032 mp. cu deschidere de 23 m. (vezi schita atasata) Pret 27 euro/mp negociabil Contactati-ne pentru mai multe detalii sau pentru a programa o vizionare la nr
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 02 Mai 2026 ID anunț: 1189779
Suprafață teren: 935 mp
Front stradal: 23 m

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren extravilan de 25000 mp, în Celaru
18.750 €
Județul Dolj, Celaru
25.000 mp teren
Teren extravilan de 23000 mp, în Fărcaș
17.250 €
Județul Dolj, Fărcaș
23.000 mp teren
Teren în Șimnicu de Sus
19.900 €
Județul Dolj, Șimnicu de Sus
Teren extravilan de 25000 mp, în Sălcuța
18.750 €
Județul Dolj, Sălcuța
25.000 mp teren
Teren în Central
20.000 €
Județul Dolj, Filiași
Teren în Central
17.500 €
Craiova, Central
Teren de 9800 mp, în Central
20.000 €
Județul Dolj, Filiași
9.800 mp teren
Teren de 500 mp, în Șimnicu de Sus
19.900 €
Județul Dolj, Șimnicu de Sus
500 mp teren
Teren în Cernele
20.400 €
Craiova, Cernele