Teren 4 948 mp Bradesti / Racarii de Jos

130.000 €
26.27 € / mp

Brădeşti, Judeţul Dolj

Suprafață teren:
4.948 mp

Descriere teren

RE/MAX Area Experts Craiova va propune la vanzare un teren situat in localitatea Bradesti- satul Racarii de Jos, o oportunitate excelenta pentru cei interesati sa achizitioneze un teren intravilan , cu pamant fertil din luca Jiului, avand o suprafata totala de 4948 de metri patrati , cu deschidere de 16, 40 m , atat la la Drumul European 70 , cat si in partea opusa. In zona exista curent electric , retea de apa , canalizare si gaze naturale. Avand in vedere pozitionarea excelenta, terenul poate avea orice destinatie respectiv ,rezidential, investitie imobiliara, business, servicii, legumicultura in regim intensiv , etc. Pentru informatii suplimentare ne puteti contacta la telefon .
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 29 Aprilie 2026 ID anunț: 294374
Suprafață teren: 4.948 mp
Front stradal: 16 m

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren de 2000 mp, în Podari
140.000 €
Județul Dolj, Podari
2.000 mp teren
Teren de 2000 mp, în Podari
140.000 €
Județul Dolj, Podari
2.000 mp teren
Teren de 120000 mp, în Brădești
120.000 €
Județul Dolj, Brădești
120.000 mp teren
Teren de 550 mp, în Preajba
121.000 €
Județul Dolj, Preajba
550 mp teren
Teren în Malu Mare
125.000 €
Județul Dolj, Malu Mare
Teren de 473 mp, în Central
120.000 €
Craiova, Central
473 mp teren
Teren în Central
120.000 €
Craiova, Central
Teren în Bâlta
140.000 €
Județul Dolj, Bâlta
Teren în Bâlta
140.000 €
Județul Dolj, Bâlta