4 luni în urmă
19
- Agenție
OPORTUNITATE! Teren intravilan 4,5 ha, cu 8 hale de peste 16.000 mp
2.200.000 €
48.89 €
/ mp
Brădeşti, Judeţul Dolj
Descriere teren
Sesizează o problemă
BLITZ vine in intampinarea investitorilor cu o proprietate deosebita, cu multiple destinatii posibile.Imobilul este compus dintr-un teren intravilan de 45.000 mp, cu deschidere mare si acces direct din drumul european (pe capete si la mijloc), 8 hale a cate aproximativ 2.200 mp fiecare, regim de inaltime P + E, una dintre ele finisata si functionala, cu spatii de birouri, de depozitare si de locuit amenajate la
toate cele 8 hale exista posibilitatea de montare a 4 kituri fotovoltaice de cate 400 kW, unul dintre ele fiind in proces de activare.Proprietatea beneficiaza de toate utilitatile, curent trifazic, platforma betonata si o deschidere foarte mare la
asemenea, pe teren se mai afla o casa finisata si locuita cu regim de inaltime P + E de 240 mp, cu piscina si curte amenajate, precum si o casa regim P + E cu camere tip hotel, la stadiu semifinisat, de aproximativ 360 mp.Pretul pentru varianta completa a activului imobiliar, respectiv cu cele doua case prezentate mai sus, este de 2.900.000 euro + TVA.Proprietatea devine si mai interesanta prin posibilitatea sustinerii consumului de energie electrica prin panourile fotovoltaice montate pe acoperis sau pur si simplu prin injectarea in retea a energiei produse ce devine astfel o sursa suplimentara de venit.Pentru mai multe detalii si discutii aplicate pe posibilitatile de dezvoltare ale imobilului va stam la dispozitie.Cod oferta / ID BLITZ: P8602
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii teren
Actualizat în: 21 Aprilie 2026
ID anunț: 1278937
Suprafață teren:
45.000 mp
Istoric preț
Facilități
Amenajare străzi
Asfaltate
Iluminat stradal
Proprietăți similare