Proprietate publicată fără poze.
Cere poze vânzătorului
22 ore în urmă
- Agenție
Teren intravilan cu CU-BOD- ZONA CISMASU- 1,020mp / Strada Iasomiei
41.900 €
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
41.08 €
/ mp
Bod, Judeţul Braşov
Descriere teren
Sesizează o problemă
DE VANZARE! Teren intravilan si extravilan , zona A, cu priveliste deosebita , puncte de interes si atractie unice, in localitatea Bod ( Brenndorf) din judetul Brasov. La 1 km distanta de Centrul de agrement Cismasu , pe strada Iasomiei, un teren intravilan de 800 mp si 220 mp extravilan- gradina, este pregatit pentru constructia unei case cu regim de inaltime S+P+E+M. Despre localitatea Bod: - geografic amplasata aproape in centrul Romaniei; - Bod- resedinta - sate componente: Bod si Colonia Bod - suprafata aproximativa de 34.000 km patrati - aproximativ 5100 locuitori - densitate de aproximativ 118 locuitori/ km patrat - 86 % din populatie = romani ; 4% din populatie= maghiari; 10% din populatie= alte etnii. - confesional: ortodocsi , romano- catolici, reformati si alte confesiuni. Obiective turistice: - Biserica Lutherana - monument istoric - Situl arheologic Gorgani - centrul de agrement Cismasu Terenul : - 800 mp intravila cu CU+ 220 mp extravilan; - forma ; dreptunghi cu L= 42.206 si l= 18.96( cel intravilan) - imprejmuit partial - suprafata plana - utilitati accesate in zona: fosa septica( canalizare) , forat( apa) , panouri solare( curent electric). Cu un COMISION de 0% la cumparare , va invit sa simtiti energia locului, sa admirati privelistea de vis si sa decideti daca toate acestea sunt potrivite pentru o viata fericita . Povestea ta poate incepe aici, Povestea caminului tau se scrie incepand de aici! Va astept cu drag la vizionare! ID anun? : 1779232918