Teren Intravilan Cartierul Izvor

39.000 €
65 € / mp

Tărlungeni, Judeţul Braşov

Suprafață teren:
600 mp

Descriere teren

Compania STARTIMOB va propune spre achizitie, in sistem de reprezentare exclusiva si cu comision 0% pentru cumparator, un teren intravilan cu suprafata de 600 mp, situat in localitatea Tarlungeni, in cartierul Izvor, in vecinatatea ansamblului rezidential Valea cu Flori nr. 7. Terenul beneficiaza de o deschidere generoasa la drum de 27 ml si o adancime de 22 ml, fiind potrivit atat pentru constructia unei locuinte individuale, cat si pentru o investitie imobiliara intr-o zona aflata in continua dezvoltare. Utilitatile se afla in proximitatea proprietatii, iar amplasarea ofera acces facil catre principalele puncte de interes din zona, intr-un cadru linistit, cu numeroase constructii noi si vecinatati moderne. Proprietatea reprezinta o oportunitate excelenta pentru cei care isi doresc sa construiasca intr-o zona rezidentiala apreciata, aproape de natura si la doar cateva minute de orasul Brasov. Pret vanzare: 39.000 EURO Pentru detalii suplimentare, documentatie sau programarea unei vizionari, va stam cu placere la dispozitie la numarul de telefon , persoana de contact Marian Apostol.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 15 Mai 2026 ID anunț: 1620267
Suprafață teren: 600 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren intravilan de 660 mp, în Stupini
39.000 €
Brașov, Stupini
660 mp teren
Livadă
Teren intravilan de 518 mp, în Clăbucet
41.500 €
Județul Brașov, Predeal
518 mp teren
Fâneață
Teren de 600 mp, în Tărlungeni
39.000 €
Județul Brașov, Tărlungeni