Teren intravilan parcelat - 2882 mp - Sat Bejan

38.000 €
13.19 € / mp

Bejan, Judeţul Hunedoara

Suprafață teren:
2.882 mp

Descriere teren

???? EXCLUSIVITATE BLITZ | Teren intravilan pentru constructii case Sat Bejan, la doar 8 minute de centrul Devei BLITZ va propune spre vanzare un teren intravilan generos, situat in satul Bejan, una dintre cele mai cautate zone periurbane ale Devei, datorita linistii si proximitatii fata de oras. Proprietatea are o suprafata totala de 2882 mp, cu deschidere de 33 metri la drum asfaltat, si este parcelata in 3 loturi, oferind flexibilitate pentru dezvoltarea mai multor locuinte sau pentru un proiect rezidential unitar. ???? Caracteristici: Suprafata totala: 2882 mp Front stradal: 33 metri Acces: direct din drum public asfaltat Teren intravilan, ideal pentru constructii rezidentiale Utilitati disponibile la front: apa, canalizare, curent electric Parcelare existenta: 3 parcele distincte Amplasarea sa excelenta, la doar 8 minute de centrul Devei, intr-o zona in plina dezvoltare, face din acest teren o oportunitate excelenta de investitie, fie pentru dezvoltatori, fie pentru familii care isi doresc sa construiasca o casa intr-un cadru natural, dar aproape de oras. ???? Puncte forte: Locatie linistita, cu acces rapid spre Deva Drum asfaltat si utilitati la front Suprafata mare, potrivita pentru mai multe constructii Posibilitate de parcelare sau dezvoltare rezidentiala Cod oferta / ID BLITZ: P156096 Id intern: P156096
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 19 Mai 2026 ID anunț: 1013196