Proprietar
Proprietăți unice: 9
Proprietari: 3
Agenție

1 lună în urmă
4

34.000 €
17 € / mp

Vand teren intravilan loc.Barsau Hunedoara

Bârsău

2.000 mp teren
f.s. 32 m
Livadă
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

25.000 €
10 € / mp

Vând teren extravilan Barsau, judetul Hunedoara ...

Bârsău

2.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

44.800 €
14 € / mp

Teren de vanzare intravilan Barsau, Hunedoara n ...

Bârsău

3.200 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

54.000 €
3 € / mp

1,8 ha teren cu priveliste langa Deva in Barsau ...

Bârsău

18.000 mp teren
f.s. 90 m
Extravilan
Agenție

1 lună în urmă
5

148.500 €
9 € / mp

De vanzare teren construibil parcelabil Balata, ...

Bârsău

16.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă

10 €
0 € / mp

Vand teren extravilan sat Barsau, jud. Hunedoar ...

Bârsău

2.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
34

36.872 €
5.50 € / mp

De vanzare teren intravilan Barsau, jud. Hunedo ...

Bârsău

6.704 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

50.000 €
10 € / mp

Vand teren intravilan loc.Barsau Hunedoara

Bârsău

5.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
1

681.580 €
5 € / mp

39 parcele Teren extravilan 136.316 mp in Sat B ...

Bârsău

136.316 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
16

22.000 €
17.000 €
2.32 € / mp

Teren intravilan 1.700 mp + 6.600 mp Padure de ...

Nojag

La ~5km distanță

9.500 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
7

15.000 €
7.14 € / mp

Teren intravilan 2.100 mp in Satul Boholt din C ...

Boholt

La ~5km distanță

2.100 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
19

32.000 €
6.86 € / mp

Teren intravilan 4.664 mp in Satul Boholt din C ...

Boholt

La ~5km distanță

4.664 mp teren

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
13

24.000 €
9.72 € / mp

Teren intravilan Balata /Hunedoara

Bălata

La ~5km distanță

2.469 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

24.900 €
11.32 € / mp

Teren intravilan 2.200 mp in Satul Certeju de S ...

Certeju de Sus

La ~5km distanță

2.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
12

37.000 €
10 € / mp

Teren cu casa si sura batranesca. 3700m2 de Ter ...

Certeju de Sus

La ~5km distanță

3.700 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
14

41.000 €
13.67 € / mp

Teren de vis cauta proprietar.

Certeju de Sus

La ~5km distanță

3.000 mp
3.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
15

20.000 €
5.17 € / mp

Teren 3,871mp Varmaga / None

Vărmaga

La ~5km distanță

3.871 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

30.127 €
6.50 € / mp

De vanzare Teren intravilan,Barsau

Hărău

La ~5km distanță

4.635 mp
4.635 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
17

36.872 €
5.50 € / mp

De vanzare teren intravilan Barsau, jud. Hunedo ...

Hărău

La ~5km distanță

6.704 mp
6.704 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

18.200 €
13 € / mp

Vand teren intravilan Banpotoc

Hărău

La ~5km distanță

1.400 mp
1.400 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

112.100 €
20 € / mp

Urgent teren Barsau.

Hărău

La ~5km distanță

5.605 mp
5.605 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
1

266.145 €
5 € / mp

20 parcele de teren extravilan 53.229mp in Sat ...

Banpotoc

La ~5km distanță

53.229 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
2

154.000 €
20 € / mp

Teren intravilan de 7.700 mp in Satul Soimus (C ...

Șoimuș

La ~5km distanță

7.700 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
2

15.000 €
7.50 € / mp

Teren intravin 2000 mp in Soimus

Șoimuș

La ~5km distanță

2.000 mp teren
f.s. 1 m
Agenție

6 luni în urmă
1

74.000 €
0.60 € / mp

Teren extravilan de 12,24 hectare in ?oimu? doa ...

Șoimuș

La ~5km distanță

122.400 mp teren
f.s. 40 m
Agenție

2 luni în urmă
5

15.000 €
21.04 € / mp

Teren de vanzare Soimus

Șoimuș

La ~5km distanță

713 mp
713 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

50.000 €
10 € / mp

De vanzare teren intravilan, zona Cainelu de Jo ...

Șoimuș

La ~5km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

30.000 €

Teren INTRAVILAN cu posibilitate de parcelare Z ...

Șoimuș

La ~5km distanță

f.s. 41 m
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
3

30 €
0.01 € / mp

vand 6000 mp intravilan cu utilitati ,200m fron ...

Șoimuș

La ~5km distanță

6.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

8.000 €
20 € / mp

Loturi de 400mp ideale pentru construc?ii-peisa ...

Șoimuș

La ~5km distanță

400 mp
400 mp teren