RECO Teren intravilan 13.500 mp Beius

220.000 €
16.30 € / mp

Beiuş, Judeţul Bihor

Suprafață teren:
13.500 mp

Descriere teren

RECO Imobiliare va ofera spre vanzare in EXCLUSIVITATE #AM134 Teren intravilan in Beius, o zona linistita aproape de raul Crisul Negru in plina dezvoltare cu iesire la centura Beiusului. Suprafata:13.500mp Front stradal:86ml Utilitati: apa termala, curent , canalizare Pret:220.000 euro negociabil. Pentru mai multe detalii sau programarea unei vizionari, va rugam sa ne contactati la nr de tel:
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 21 Mai 2026 ID anunț: 1649108
Suprafață teren: 13.500 mp
Front stradal: 86 m

Istoric preț

Puncte de interes

Recreere
parks
Teren de sport
Recreere aprox. 680 m
parks
Spatiu verde
Recreere aprox. 782 m
parks
Parcul Central
Recreere aprox. 836 m
parks
Spatiu verde
Recreere aprox. 890 m

Proprietăți similare

Teren intravilan de 7900 mp, în Săldăbagiu de Munte
238.000 €
Județul Bihor, Săldăbagiu de Munte
7.900 mp teren
Teren de 13500 mp, în Central
220.000 €
Județul Bihor, Beiuș
13.500 mp teren
Teren de 13500 mp, în Central
215.000 €
Județul Bihor, Beiuș
13.500 mp teren
Teren de 7150 mp, în Paleu
199.000 €
Județul Bihor, Paleu
7.150 mp teren
Teren de 100800 mp, în Sud
200.000 €
Județul Bihor, Salonta
100.800 mp teren
Teren de 2834 mp, în Fegernic
200.000 €
Județul Bihor, Fegernic
2.834 mp teren
Teren de 1000 mp, în Central
214.280 €
Oradea, Central
1.000 mp teren
Teren de 10071 mp, în Paleu
205.000 €
Județul Bihor, Paleu
10.071 mp teren
Teren de 8603 mp, în Sânmartin