2 luni în urmă
2
- Agenție
De vanzare teren extravilan in Capeni
4.900 €
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
0.89 €
/ mp
Baraolt, Judeţul Covasna
Descriere teren
Sesizează o problemă
Terenul este situat la 200 m de drumul principal, intr-o zona linistita, fiind usor accesibil de pe un drum de pamant. Lungimea terenului este de 180m, iar latimea de 30 m.
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii teren
Actualizat în: 09 Aprilie 2026
ID anunț: 1361818
Suprafață teren:
5.500 mp
- Terenuri de vânzare în Ghidfalău
- Terenuri de vânzare în Întorsura Buzăului