De vanzare teren Baile Olanesti

25.000 €
34.97 € / mp

Băile Olăneşti, Judeţul Vâlcea

Suprafață teren:
715 mp

Descriere teren

De vanzare teren in suprafata de 715 mp, situat in Baile Olanesti, jud. Valcea, str. Viezuianu, nr 8A, la 3 km de centrul statiunii. Se detin documente la zi in vederea unei constructii: cadastru, topografie, plan de urbanism, avize, iar utilitatile ( electricitate, apa, canalizare, gaz) sunt la strada.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 23 Februarie 2026 ID anunț: 1395855
Suprafață teren: 715 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Recreere
parks
Parc
Recreere aprox. 343 m

Proprietăți similare

Teren intravilan de 470 mp, în Exterior Vest
23.000 €
Județul Vâlcea, Brezoi
470 mp teren
Fâneață
Teren de 5000 mp, în Central
25.000 €
Râmnicu Vâlcea, Central
5.000 mp teren
Teren de 747 mp, în Central
24.000 €
Județul Vâlcea, Băile Govora
747 mp teren
Teren de 2500 mp, în Câineni
25.000 €
Județul Vâlcea, Câineni
2.500 mp teren
Teren de 1075 mp, în Malaia
26.870 €
Județul Vâlcea, Malaia
1.075 mp teren
Teren de 8000 mp, în Drăgoești
24.000 €
Județul Vâlcea, Drăgoești
8.000 mp teren
Teren de 1614 mp, în Goranu
24.210 €
Râmnicu Vâlcea, Goranu
1.614 mp teren
Teren de 2576 mp, în Popești
25.000 €
Județul Vâlcea, Popești
2.576 mp teren
Teren de 2300 mp, în Central
25.000 €
Județul Vâlcea, Ocnele Mari
2.300 mp teren