3,73 ha teren in Gai, Arad

50.000 €
1.34 € / mp

Gai, Arad

Suprafață teren:
37.300 mp

Descriere teren

Ofer spre vanzare suprafata de 3,73 ha teren arabil situat foarte aproape de case, in cartierul Gai, Arad. Accesul la teren se face pe un drum pietruit, bine intretinut. Terenul nu este arendat si nici lucrat. Pret 13.500 euro ha ID anun? : 1764693692
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 20 Aprilie 2026 ID anunț: 1099116
Suprafață teren: 37.300 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren de 367 mp, în Micălaca
45.000 €
Arad, Micălaca
367 mp teren
Teren de 349 mp, în Micălaca
45.000 €
Arad, Micălaca
349 mp teren
Teren de 720 mp, în Gai
50.000 €
Arad, Gai
720 mp teren
Teren de 10000 mp, în Grădiște
53.500 €
Arad, Grădiște
10.000 mp teren
Teren de 420 mp, în Central
54.180 €
Arad, Central
420 mp teren
Teren de 8000 mp, în Central
47.000 €
Arad, Central
8.000 mp teren
Teren de 503 mp, în Gai
52.500 €
Arad, Gai
503 mp teren
Teren de 404 mp, în Gai
50.000 €
Arad, Gai
404 mp teren
Teren de 404 mp, în Gai
54.999 €
Arad, Gai
404 mp teren