Teren arabil spre Zadareni

35.000 €
1.14 € / mp

Central, Arad

Suprafață teren:
30.700 mp

Descriere teren

Casadomi ofera spre vanzare un teren extravilan agricol, situat la iesirea din Arad spre Zadareni, 30.700 mp, compact, cu deschidere de aprox, 50 m la drum de exploatare. Terenul este cultivat cu grau. Pret de vanzare: 11.500 EUR ha. ID anun? : 1774279045
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 28 Aprilie 2026 ID anunț: 1310227
Suprafață teren: 30.700 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren de 392 mp, în Aradul Nou
36.900 €
Arad, Aradul Nou
392 mp teren
Teren de 606 mp, în Bujac
37.000 €
Arad, Bujac
606 mp teren
Teren de 392 mp, în Aradul Nou
37.000 €
Arad, Aradul Nou
392 mp teren
Teren de 416 mp, în Bujac
35.000 €
Arad, Bujac
416 mp teren
Teren de 304 mp, în Micălaca
37.999 €
Arad, Micălaca
304 mp teren
Teren de 420 mp, în Bujac
35.000 €
Arad, Bujac
420 mp teren
Teren de 8780 mp, în Vărădia de Mureș
35.120 €
Județul Arad, Vărădia de Mureș
8.780 mp teren
Teren de 400 mp, în Central
36.300 €
Arad, Central
400 mp teren
Teren de 13439 mp, în Central
34.900 €
Arad, Central
13.439 mp teren