5 zile în urmă
6
- Proprietar
- Comision 0%
Teren Intravilan 511 mp
22.000 €
43.05 €
/ mp
Vidra, Judeţul Ilfov
Descriere teren
Sesizează o problemă
Terenul este situat in jud. Ilfov , comuna Vidra, strada Mamina , zona balti Berceni , hotar comuna Berceni.
Suprafata terenului este de 511 mp cu o deschidere la frontul stradal de 14 metri.
Se vinde doar Lotul numarul 4 din planul de situatie.
Accesul pe teren se face pe un drum pietruit de 700 de metri de la drumul asfaltat.
Cadastrul si intabularea sunt actualizate.
Localizare google - https://
/ngWUrouZEoFxcN959
Certificat Urbanism de informare se construieste casa Parter +10 ml de la cornise (mansarda).
Statia de autobuz STB la 700 m.
La 3 km spre comuna Bereceni se construieste o scoala , cu termen de finalizare anul 2027.
La 10 km de centura Bucuresti si de statia de metrou Tudor Arghezi.
La 5 km de statia nr. 3 din proiectului de extindere a magistralei 2 de metrou in comuna Berceni, judetul Ilfov.
pretul 22000 euro dar se accepta si varianta cu rate , 30% avans cu 18 rate.
Pentru mai multe detalii sunati la numarul
- Mihai
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii teren
Actualizat în: 09 Mai 2026
ID anunț: 1580209
Suprafață teren:
511 mp
Tip teren:
Construcții
Clasificare teren:
Intravilan
Front stradal:
14 m
Istoric preț
Proprietăți similare
Căutări similare
- Terenuri construcții de vânzare în Vidra
- Terenuri construcții de vânzare în Berceni
- Terenuri construcții de vânzare în Otopeni