De vanzare | Teren intravilan 525mp in Teghes, comuna Domnesti, Ilfov

23.500 €
44.76 € / mp

Ţegheş, Judeţul Ilfov

Suprafață teren:
525 mp
Tip teren:
Construcții

Descriere teren

Teren intravilan de vanzare in Teghes, comuna Domnesti, judetul Ilfov, cu o suprafata de 525 mp, completat de drum de servitute de 90 mp. Lotul beneficiaza de o deschidere generoasa de 33 mp, oferind multiple posibilitati de amplasare a constructiei. Utilitatile (apa, gaz, electricitate) se afla la aproximativ 70 m de proprietate, facilitand racordarea. Zona este in plina dezvoltare, linistita, cu acces facil catre Bucuresti, fiind ideala pentru constructia unei locuinte individuale sau pentru investitie. Terenul ofera un echilibru excelent intre accesibilitate, suprafata si potential de dezvoltare. Pentru mai multe detalii, nu ezita sa ma contactezi.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 13 Mai 2026 ID anunț: 1519046
Suprafață teren: 525 mp
Tip teren: Construcții
Clasificare teren: Intravilan
Front stradal: 33 m

Istoric preț

Facilități

Amenajare străzi
Iluminat stradal

Proprietăți similare

Teren Construcții intravilan de 400 mp, în Țegheș
25.000 €
Județul Ilfov, Țegheș
400 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 360 mp, în Berceni
23.680 €
Județul Ilfov, Berceni
360 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 369 mp, în Berceni
23.250 €
Județul Ilfov, Berceni
369 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 580 mp, în Domnești
23.300 €
Județul Ilfov, Domnești
580 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 366 mp, în Vidra