Giroc-Calea Urseni, Parcela teren, Oportunitate investitie

40.160 €
80 € / mp

Urseni, Judeţul Timiş

Suprafață teren:
502 mp
Tip teren:
Construcții

Descriere teren

Va propunem spre vanzare parcela de teren intravilan, cu suprafata de 502 mp, in Giroc- Calea Urseni. Utilitati nu sunt momentan la parcela Teren pretabil pentru casa. Pret: 40.160 euro Pentru mai multe informatii Radu
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Canalizare

Detalii teren

Actualizat în: 12 Mai 2026 ID anunț: 1555003
Suprafață teren: 502 mp

Halta Urseni hc
Mijloace transport aprox. 1014 m
transport
Halta Urseni
Mijloace transport aprox. 1020 m
Recreere
parks
Stadion Urseni
Recreere aprox. 1766 m

Proprietăți similare

Teren Construcții extravilan de 548 mp, în Urseni
43.840 €
Județul Timiș, Urseni
548 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 678 mp, în Urseni
43.875 €
Județul Timiș, Urseni
678 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 610 mp, în Moșnița Nouă
42.500 €
Județul Timiș, Moșnița Nouă
610 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 601 mp, în Recaș
43.907 €
Județul Timiș, Recaș
601 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 642 mp, în Săcălaz
38.520 €
Județul Timiș, Săcălaz
642 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 729 mp, în Dudeștii Noi
42.900 €
Județul Timiș, Dudeștii Noi
729 mp teren
Construcții
Teren Construcții extravilan de 1000 mp, în Moșnița Nouă