COMISION 0% Teren de vanzare 1772 mp cu toate utilitatile, Plopi

265.790 €
149.99 € / mp

Lipovei, Timişoara

Suprafață teren:
1.772 mp
Tip teren:
Construcții

Descriere teren

Teren intravilan pretabil constructii de vanzare in Timisoara, zona Plopi. FOXFORT propune teren intravilan pretabil constructii de vanzare in Timisoara, zona Plopi, avand o suprafata de 1772 mp, numar fronturi 3 si deschiderea de 30 ml, 40 ml respectiv 50 ml la strada. Caracteristici teren: POT 40%, regim de inaltime permis Parter + 2 Etaje. Utilitati: curent electric, apa, canalizare, gaz, curent trifazic. Pretul este de 265.790€ - COMISION 0%. Se accepta ca si modalitate de plata surse proprii sau credit bancar. ID intern: V6992
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Gaz Canalizare

Detalii teren

Actualizat în: 18 Mai 2026 ID anunț: 542223
Suprafață teren: 1.772 mp
Tip teren: Construcții
Clasificare teren: Intravilan
Front stradal: 40 m

Istoric preț

Facilități

Utilități
Curent Apă Canalizare Gaze
Amenajare străzi
Asfaltate Iluminat stradal Mijloace de transport în comun
Alte caracteristici
Oportunitate de investiție La șosea Acces auto

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Apateu
Mijloace transport aprox. 615 m
transport
Plastique Form
Mijloace transport aprox. 667 m
transport
Statie Torac A21
Mijloace transport aprox. 693 m
transport
Statie Mecatim Tv4, Tv8
Mijloace transport aprox. 720 m
Școală
education
Gradinita Program Normal Nr. 20
Învățământ aprox. 566 m
education
COLEGIUL TEHNIC "ELECTROTIMIS"
Învățământ aprox. 969 m
education
Colegiul Tehnic Electrotimis