Proprietăți unice: 10
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

197.000 €
281.03 € / mp

De vânzare teren intravilan pentru construcții, ...

Lipovei, Timișoara

701 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

185.000 €
355.77 € / mp

Teren de vanzare zona Lipovei, Timisoara - 520 ...

Lipovei, Timișoara

520 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
3

290.000 €
300.52 € / mp

Teren Casa - Clinica

Lipovei, Timișoara

965 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
8

119.900 €
271.88 € / mp

Teren intre blocuri,cu garaje-ideal pentru afac ...

Lipovei, Timișoara

441 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
1

345.000 €
415.66 € / mp

Teren 12 apartamente+SAD -Lipovei

Lipovei, Timișoara

830 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
3

260.000 €
129.22 € / mp

Teren in zona Lipovei - individuala/duplex

Lipovei, Timișoara

2.012 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

200.000 €
307.69 € / mp

Constructie cu destinaie in CF ca si spatiu Com ...

Lipovei, Timișoara

650 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

445.000 €
541.36 € / mp

Teren de bloc cu 12 apartamente si SAD | Lipove ...

Lipovei, Timișoara

822 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
2

265.790 €
149.99 € / mp

COMISION 0% Teren de vanzare 1772 mp cu toate u ...

Lipovei, Timișoara

1.772 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
5

1.750.000 €
303.45 € / mp

Comision 0%!! Proiect nou Ion Ionescu de la Bra ...

Lipovei, Timișoara

5.767 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

9 luni în urmă
5

144.900 €
144.90 € / mp

Teren de 1000 mp în zonă Premium din Dumbrăvița

Dumbrăvița

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

113.300 €
160.03 € / mp

Teren locuinta individuala - zona Ion Creanga

Dumbrăvița

La ~5km distanță

708 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 113,300 € și 119.840 €
Agenție

11 luni în urmă
3

465.000 €
251.35 € / mp

Teren Dumbravita - Zona de Padure - 2 x FS

Dumbrăvița

La ~5km distanță

1.850 mp teren
Construcții

Agenție

10 luni în urmă
5

157.300 €
157.30 € / mp

Teren rezidențial P+1+M

Dumbrăvița

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

170.000 €
180.000 €
180.66 € / mp

Teren comercial de 941mp, Dumbrăvița

Dumbrăvița

La ~5km distanță

941 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

105.000 €
110.000 €
151.95 € / mp

Teren in Dumbravita 105000 euro

Dumbrăvița

La ~5km distanță

691 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
6

105.000 €
60 € / mp

Dumbravita teren industrial 1750 mp

Dumbrăvița

La ~5km distanță

1.750 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
5

95.000 €
152.49 € / mp

Dumbravita teren de servicii 95000 euro

Dumbrăvița

La ~5km distanță

623 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

146.400 €
75 € / mp

943mp,1fs + 1009mp,2 fs => 1952mp, 2 fs-pe ...

Dumbrăvița

La ~5km distanță

1.952 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
4

388.857 €
84.70 € / mp

Teren industrial cu suprafața 4590 mp și poziți ...

Dumbrăvița

La ~5km distanță

4.591 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
3

138.000 €
230 € / mp

Teren in zona centrala cu toate utilitatile | D ...

Dumbrăvița

La ~5km distanță

600 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
3

138.000 €
230 € / mp

Teren Casa - Vatra Satului - 600 Mp

Dumbrăvița

La ~5km distanță

600 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 138,000 € și 163.000 €
Agenție

9 luni în urmă
5

83.900 €
110.98 € / mp

Comision 0% Teren casa individuală cu utilități ...

Dumbrăvița

La ~5km distanță

756 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

261.900 €
270 € / mp

TEREN DUMBRAVITA/ AMPLASARE IDEALA!

Dumbrăvița

La ~5km distanță

970 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
5

1.134.000 €
150.40 € / mp

PUZ pentru servicii 7540mp | Dumbravita

Dumbrăvița

La ~5km distanță

7.540 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

196.000 €
251.60 € / mp

Teren pentru casa individuala / duplex | Dumbra ...

Dumbrăvița

La ~5km distanță

779 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
3

100.500 €
109.96 € / mp

Teren Dumbraita zona Lac /Padure

Dumbrăvița

La ~5km distanță

914 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
3

64.920 €
120 € / mp

Teren Dumbraita zona Lac /Padure

Dumbrăvița

La ~5km distanță

541 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
2

117.350 €
141.993 €
179.98 € / mp

De vanzare teren de 652 mp,Puz de duplex, fron ...

Dumbrăvița

La ~5km distanță

652 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
8

239.000 €
216.09 € / mp

Teren edificabil 1106 mp – Dumbrăvița

Dumbrăvița

La ~5km distanță

1.106 mp teren
Construcții

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri de construcții de vânzare în Lipovei, Timișoara

Lipovei, un cartier din Timișoara, oferă oportunități interesante pentru dezvoltări imobiliare datorită accesibilității și potențialului de creștere. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor de construcții din această zonă, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor de construcții este de aproximativ 260.000 euro, cu oferte ce încep de la 119.900 euro și ajung până la 345.000 euro.
  • Accesibilitate: Zona este considerată de lux, având un nivel de accesibilitate ridicat comparativ cu media națională de 100.792 euro.
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 309 euro, cu valori variind între 129 euro/m² și 416 euro/m².
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân listate în medie 88 de zile, ceea ce sugerează o piață activă.
  • Construcții recente: Nu există terenuri noi sau în fază de planificare disponibile în prezent.

Lipovei reprezintă o alegere excelentă pentru investitori și dezvoltatori care caută terenuri de construcții cu potențial de apreciere. Ești pregătit să explorezi oportunitățile din această zonă?