Teren de vanzare Braytim, 6 parcele, pozitie de exceptie

934.800 €
300 € / mp

Girocului, Timişoara

Suprafață teren:
3.116 mp
Tip teren:
Construcții

Descriere teren

LANDMARK ofera spre vanzare teren Intravilan in zona BRAYTIM , locatie exclusivista, avand o suprafata de 3116 mp cu o deschidere de 53 ml. Terenul contine 6 parcele cu suprafete intre 500 mp - 530 mp , cu posibilitate de construire case individuale sau de tip duplex si dispune de toat utilitatile de la retea , strada asfaltata, iluminat public. Pretul de vanzare este 300 euro mp, se vinde doar tot terenul la un loc ( cele 6 parcele) . ID intern: 210729
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Gaz Canalizare

Detalii teren

Actualizat în: 03 Aprilie 2026 ID anunț: 1224308
Suprafață teren: 3.116 mp
Tip teren: Construcții
Clasificare teren: Intravilan
Front stradal: 53 m

Mures
Mijloace transport aprox. 304 m
transport
Statie Mures E3
Mijloace transport aprox. 312 m
transport
Statie Maresal C-tin Prezan bucla T15, T19
Mijloace transport aprox. 328 m
transport
Mures
Mijloace transport aprox. 335 m
Școală
education
Gradinita Goghita
Învățământ aprox. 100 m
education
Gradinita Broscuta Fermecata
Învățământ aprox. 473 m
education
Gradinita Program Prelungit Nr. 11
Învățământ aprox. 506 m
education
Colegiul Tehnic Azur
Învățământ aprox. 623 m
Recreere
restaurants
Hotel Alexandra Timisoara (en)
Restaurante aprox. 214 m
parks
Parcul Triade
Recreere aprox. 274 m
shopping
Lidl
Supermarket/Mall aprox. 414 m
shopping
Profi
Supermarket/Mall aprox. 590 m

Proprietăți similare

Teren Construcții intravilan de 1542 mp, în Girocului
900.000 €
Timișoara, Girocului
1.542 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 10000 mp, în Șagului
1.000.000 €
Timișoara, Șagului
10.000 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 4150 mp, în Dâmbovița
979.192 €
Timișoara, Dâmbovița
4.150 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 2925 mp, în Braytim