Teren intravilan de vanzare zona Piata Aurora/ Piata Flavia

1.000.000 €
240.96 € / mp

Dâmboviţa, Timişoara

Suprafață teren:
4.150 mp
Tip teren:
Construcții

Descriere teren

Victor Construct Imobiliare va ofera spre vanzare un teren in suprafata de 4150 mp situat in Timisoara, str Paul Constantinescu. Terenul dispune de toate utilitatile si este pretabil pentru constructii rezidentiale, comerciale sau mixte.
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Gaz Canalizare

Detalii teren

Actualizat în: 18 Mai 2026 ID anunț: 428054
Suprafață teren: 4.150 mp
Tip teren: Construcții
Clasificare teren: Intravilan
Front stradal: 75 m

Istoric preț

Facilități

Utilități
Curent Apă Canalizare Gaze

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statie Pacii E7
Mijloace transport aprox. 611 m
transport
Statie Virgil Simionescu E7
Mijloace transport aprox. 640 m
transport
Mall Sud
Mijloace transport aprox. 649 m
transport
Pod Calea Sagului
Mijloace transport aprox. 772 m
Școală
education
Gradinita particulara Minissa
Învățământ aprox. 640 m
education
Kinderhaus Minissa
Învățământ aprox. 683 m
education
Gradinita Program Normal Nr. 15
Învățământ aprox. 923 m
education
LICEU TEHNOLOGIC INDUSTRIAL TRANSPORTURI AUTO
Învățământ aprox. 998 m
Recreere
shopping
Carrefour
Supermarket/Mall aprox. 462 m
shopping
Shopping City Timisoara
Supermarket/Mall aprox. 570 m
restaurants
Pizza Hut
Restaurante aprox. 587 m
parks
Balta Mica
Recreere aprox. 726 m

Proprietăți similare

Teren Construcții intravilan de 1542 mp, în Girocului
900.000 €
Timișoara, Girocului
1.542 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 9738 mp, în Dâmbovița