Azi
14
- Agenție
Teren intravilan, cu proiect de casa la Sura Mica
74.522 €
61.589 € +TVA
146.41 €
/ mp
121 € +TVA
Şura Mică, Judeţul Sibiu
Descriere teren
Sesizează o problemă
Agentia Tower Imob vă propune spre vânzare parcele de teren intravilan situate în localitatea Șura Mică, într-o zonă deosebit de frumoasă, liniștită și ușor accesibilă.
✔️ Parcelele au suprafețe cuprinse între 500 – 600 mp
✔️ Preț: 100 Euro/mp + TVA
✔️ Utilități în zonă
✔️ Proiect de casă inclus
✔️ Ideal pentru construcția unei locuințe moderne, într-un cadru plăcut și aerisit
Zona oferă acces rapid către oraș și reprezintă o oportunitate excelentă atât pentru locuit, cât și pentru investiție.
📞 Pentru mai multe informații și vizionări, contactati-ne la nr.
Detalii teren
Actualizat în: 19 Mai 2026
ID anunț: 1631983
Suprafață teren:
509 mp
Tip teren:
Construcții
Clasificare teren:
Intravilan
Front stradal:
17 m
Căutări similare
- Terenuri construcții de vânzare în Șura Mică
- Terenuri construcții de vânzare în Sibiu
- Terenuri construcții de vânzare în Cisnădie
- Terenuri construcții de vânzare în Avrig
- Terenuri construcții de vânzare în Cisnădioara
- Terenuri construcții de vânzare în Șelimbăr
- Terenuri construcții de vânzare în Cristian
- Terenuri construcții de vânzare în Șura Mare
- Terenuri construcții de vânzare în Sadu
- Terenuri construcții de vânzare în Daia
- Terenuri construcții de vânzare în Rășinari
- Terenuri construcții de vânzare în Hamba