Proprietăți unice: 11
Proprietari: 0
Agenție

4 săptămâni în urmă
7

58.000 €
81.92 € / mp

TEREN DE VÂNZARE – HAMBA | Priveliște de povest ...

Hamba

708 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
6

34.500 €
78.59 € / mp

COMISION 0% - Teren INTRAVILAN Hamba, jud. Sibi ...

Hamba

439 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
8

155.000 €
89.08 € / mp

Teren de vânzare în Hamba | 1.740 mp | cu utili ...

Hamba

1.740 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
4

72.000 €
96 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Sibiu Localitate ...

Hamba

750 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
2

72.000 €
96 € / mp

Teren 750 mp zona Hamba

Hamba

750 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
4

45.000 €
63.56 € / mp

Teren Intravilan 708 mp cu PUZ Aprobat si autor ...

Hamba

708 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
5

62.000 €
103.33 € / mp

Teren de vanzare in sibiu 600 m patrati

Hamba

600 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

69.850 €
50 € / mp

Teren intravilan de vanzare in loc Hamba, 1397 ...

Hamba

1.397 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

71.500 €
95.33 € / mp

Teren intravilan de vanzare 750mp cu utilitati ...

Hamba

750 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
11

675.000 €
150 € / mp

Teren de vanzare 4500 mp in centrul comunei Ham ...

Hamba

4.500 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
6

45.000 €
90 € / mp

Teren intravilan 500 mp cu utilitati si deschid ...

Hamba

500 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
14

110.000 €
125.86 € / mp

Teren cu view panoramic spre Sibiu – Intravila ...

Șura Mare

La ~5km distanță

874 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
5

108.864 €
108 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Sibiu(Sura Mare) ...

Șura Mare

La ~5km distanță

1.008 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

45.500 €
84.89 € / mp

Investitie - Teren intravilan 536 mp Sura Mare ...

Șura Mare

La ~5km distanță

536 mp teren
Construcții

Agenție

1 lună în urmă
10

52.000 €
104 € / mp

Teren extravila de vanzare, Sura Mare.

Șura Mare

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
10

75.000 €
104.60 € / mp

Teren constructie P+M, Sura Mare- Hamba, 717mp, ...

Șura Mare

La ~5km distanță

717 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

134.900 €
29.01 € / mp

Teren intravilan de vanzare 4600mp in Sura M ...

Șura Mare

La ~5km distanță

4.650 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
10

74.500 €
119.20 € / mp

Teren intravilan 625 mp, Sura Mare, Comision 0%

Șura Mare

La ~5km distanță

625 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
3

72.000 €
96 € / mp

Teren intravilan 750 mp zona Hamba

Șura Mare

La ~5km distanță

750 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
7

955.500 €
49 € / mp

Teren intravilan cu PUZ pentru investitie - 49€ ...

Șura Mare

La ~5km distanță

19.500 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
4

214.500 €
57.97 € / mp

Teren extravilan | 3700 mp | Utilitati in zona ...

Șura Mare

La ~5km distanță

3.700 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

67.000 €
93.44 € / mp

Teren intravilan 717 mp – Sura Mare, Sibiu

Șura Mare

La ~5km distanță

717 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

80.000 €
134.23 € / mp

Teren Intravilan + Proiect Duplex | Șura Mare

Șura Mare

La ~5km distanță

596 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
2

113.900 €
110.58 € / mp

Teren intravilan de vanzare , 1030 mp, zona in ...

Șura Mare

La ~5km distanță

1.030 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
10

48.000 €
97.76 € / mp

teren cu aut.construire,Sura Mare,langa Sibiu,c ...

Șura Mare

La ~5km distanță

491 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
3

69.600 €
148.09 € / mp

Teren intravilan 470 mp – Viile Sibiului

Șura Mare

La ~5km distanță

470 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

265.000 €
28.49 € / mp

Teren intravilan de vanzare 9300 mp cu acces l ...

Șura Mare

La ~5km distanță

9.300 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
5

950.000 €
1.000.000 €
39.58 € / mp

Teren de vanzare Sura Mare 24000 mp OPORTUNITAT ...

Șura Mare

La ~5km distanță

24.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

120.000 €
34.48 € / mp

Teren de vanzare oportunitate investitie imobil ...

Șura Mare

La ~5km distanță

3.480 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
6

49.995 €
101 € / mp

Teren intravilan, 11 ml front stradal

Șura Mare

La ~5km distanță

495 mp teren
Construcții

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri de construcții de vânzare în Hamba, Județul Sibiu

Hamba, situată în județul Sibiu, este o zonă liniștită, ideală pentru dezvoltări rezidențiale. Această localitate oferă un mediu propice pentru investiții imobiliare, având acces facil la drumuri principale și fiind aproape de atracțiile naturale din zonă. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor de construcții, iar iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor de construcții este de aproximativ 72.000 euro, cu oferte ce încep de la 34.500 euro, ceea ce face zona accesibilă comparativ cu prețul mediu național de 100.792 euro.
  • Prețuri variate: Cele mai scumpe terenuri ajung până la 155.000 euro, oferind opțiuni pentru diferite bugete.
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 89 euro, cu valori între 79 și 100 euro/m², ceea ce reflectă o piață competitivă.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 25 de zile, indicând o cerere activă.
  • Accesibilitate: Hamba este considerată o zonă accesibilă pentru cei care doresc să investească în construcții, având un potențial de dezvoltare semnificativ.

Hamba reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei interesați de achiziția de terenuri de construcții, datorită prețurilor accesibile și a potențialului de dezvoltare. Ești pregătit să explorezi opțiunile disponibile?