Vanzare teren Sos Nordului

875.000 €
3,417.97 € / mp

Nordului, Bucureşti

Suprafață teren:
256 mp
Tip teren:
Construcții

Descriere teren

ID intern: 367958. Teren Intravilan Construibil de vanzare in Bucuresti - Nordului, reper Sos Nordului, avand o suprafata de 256 mp si deschiderea de 12 ml la 2 strada. Caracteristici teren POT 50 % , CUT 1.8 , Regim de inaltime , amprenta maxima 128 mp. Pretul este negociabil . Se percepe comision 2%. Politica agentiei este de a optimiza negocierea pretului in raport cu comisionul.
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Gaz Canalizare

Detalii teren

Actualizat în: 12 Mai 2026 ID anunț: 1587599
Suprafață teren: 256 mp
Tip teren: Construcții
Clasificare teren: Intravilan
Front stradal: 12 m

Parcul Herastrau
Mijloace transport aprox. 437 m
transport
Parcul Herastrau
Mijloace transport aprox. 446 m
transport
Carutasilor / Pasajul Aviatiei statie 301, 112
Mijloace transport aprox. 783 m
transport
Metrorex. Staţia Aurel Vlaicu (M2)(1987)
Mijloace transport aprox. 935 m
Școală
education
Gradinita
Învățământ aprox. 121 m
education
Scoala generala nr.12
Învățământ aprox. 348 m
education
Grădiniţa Pentru Hipoacuzici NR. 65
Învățământ aprox. 443 m
education
Gradinita Miniterra
Învățământ aprox. 752 m
Recreere
restaurants
Sushi KO
Restaurante aprox. 56 m
parks
Parc
Recreere aprox. 76 m
shopping
Carrefour Market
Supermarket/Mall aprox. 226 m
shopping
ART Business Center 5
Supermarket/Mall aprox. 577 m

Proprietăți similare