2

Teren intravilan - Sacele - Brasov

100.000 €
125 € / mp

Săcele, Judeţul Braşov

Suprafață teren:
800 mp
Tip teren:
Construcții

Descriere teren

Ati accesat un imobil situat in Bunloc. LOCALIZARE: Brasov, Bunloc DATE TEHNICE: Suprafata totala de 800 mp, 24 ml front , Utilitatile se afla la limita proprietatii. Exista PUZ, posibilitate constructie case. OBSERVATII: Zona rezidentiala de interes inalt. Pentru informatii suplimentare, broker-ul care administreaza aceasta oferta, va sta la dispozitie.
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Canalizare

Detalii teren

Actualizat în: 13 Mai 2026 ID anunț: 516962
Suprafață teren: 800 mp
Tip teren: Construcții
Clasificare teren: Intravilan
Front stradal: 24 m

Istoric preț

Facilități

Utilități
Curent Apă Canalizare

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statia Pantex, linia 17barat
Mijloace transport aprox. 315 m
transport
Statia Poiana Darste, linia 17,21,35
Mijloace transport aprox. 1517 m
transport
Statia Aurora Darste, linia 17barat
Mijloace transport aprox. 1530 m
transport
Statia Dambul Morii. linia 17barat
Mijloace transport aprox. 1550 m
Școală
education
Scoala generala nr 21
Învățământ aprox. 1382 m
education
Gradinita cu program normal nr. 21 SG (fosta nr. 68)
Învățământ aprox. 1514 m
education
Scoala
Învățământ aprox. 1572 m
education
Scoala generala Nr 29
Învățământ aprox. 1717 m
Recreere
restaurants
Mol Shop
Restaurante aprox. 788 m
restaurants
Casa Ezio
Restaurante aprox. 1062 m
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 1350 m
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 1392 m

Proprietăți similare

Teren Construcții intravilan de 1500 mp, în Săcele