Proprietăți unice: 4
Proprietari: 0
Agenție

2 luni în urmă
2

90.000 €
9 € / mp

10.000mp, Brasov, Sacele, Electroprecizia

Electroprecizia, Săcele

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
6

44.700 €
70.39 € / mp

Teren Intravilan Cu PUZ 635 MP-Electroprecizia- ...

Electroprecizia, Săcele

635 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

99.900 €
111.000 €
16.38 € / mp

Teren 6,100 mp Brasov / Sacele/ COMISION 0%

Electroprecizia, Săcele

6.100 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
10

25.000 €
50 € / mp

Parcele de vis cu utilități și p ...

Electroprecizia, Săcele

500 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
3

74.500 €
96.75 € / mp

Teren intravilan de vanzare Sacele

Satulung, Săcele

La ~5km distanță

770 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

80.000 €
95.92 € / mp

Teren de vanzare Sacele

Poiana Angelescu, Săcele

La ~5km distanță

834 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
30

29.880 €
74.70 € / mp

Teren 400 mp. intravilan cu aut. constructie ...

Poiana Angelescu, Săcele

La ~5km distanță

400 mp teren
Construcții

Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

90.000 €
60 € / mp

Incantator parc privat, 1.500mp: casa/ pensiune ...

Poiana Angelescu, Săcele

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
17

85.500 €
57 € / mp

Teren Poiana Angelescu, Sacele, Brasov

Poiana Angelescu, Săcele

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
9

40.095 €
81 € / mp

Teren Intravilan 495 mp – Zonă Lini& ...

Poiana Angelescu, Săcele

La ~5km distanță

495 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

56.000 €
56,000.00 € / mp

Parcela Teren Sacele

Poiana Angelescu, Săcele

La ~5km distanță

1,4 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
6

82.000 €
84.000 €
35.65 € / mp

Teren in zona pitoreasca , usor accesibila , cu ...

Cernatu, Săcele

La ~5km distanță

2.300 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

92.000 €
40 € / mp

Ten de vinzare in Sacele, ultra central, dar fo ...

Cernatu, Săcele

La ~5km distanță

2.300 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
13

222.250 €
70 € / mp

Proiect autorizat (AC) pentru constructia a 6 v ...

Cernatu, Săcele

La ~5km distanță

3.175 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
9

42.000 €
84 € / mp

Teren zona Livezii

Central, Săcele

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
5

100.500 €
67 € / mp

Teren Intravilan pentru Constructii Casa

Săcele

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

140.000 €
140 € / mp

Teren de vanzare Bunloc

Săcele

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

3.800.000 €
209.77 € / mp

teren intravilan18.000 mp pentru dezvoltare co ...

Central, Săcele

La ~5km distanță

18.115 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
6

390.000 €
57.35 € / mp

TEREN BUNLOC

Săcele

La ~5km distanță

6.800 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
7

53.500 €
65.24 € / mp

Teren 820 mp, Săcele strada Closca

Central, Săcele

La ~5km distanță

820 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
2

51.500 €
103 € / mp

Sacele, Brasov

Central, Săcele

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
6

250.000 €
50 € / mp

TEREN DE VANZARE INTRAVILAN

Săcele

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
6

80.000 €
95.92 € / mp

TEREN DE VANZARE

Săcele

La ~5km distanță

834 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

48.000 €
1.50 € / mp

Pasune 32000 mp in Masivul Rentea, Sacele-Braso ...

Gârcini, Săcele

La ~5km distanță

32.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

48.000 €
1.50 € / mp

Vând 32000 mp pășune în Masivul Rențea (Săcele ...

Săcele

La ~5km distanță

32.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
7

16.900 €
16.90 € / mp

Teren Sacele zona de relaxare pretabil investit ...

Central, Săcele

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
5

39.000 €
54.39 € / mp

Teren de vanzare Sacele

Exterior Vest, Săcele

La ~5km distanță

717 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

589.500 €
45 € / mp

teren intravilan13100 mp pentru dezvoltare imo ...

Central, Săcele

La ~5km distanță

13.100 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

70.000 €
68.83 € / mp

Teren intravilan 1017MP zona Izvor

Săcele

La ~5km distanță

1.017 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
8

26.500 €
53 € / mp

Loturi de vanzare cu PUZ, 500 mp, Izvor, Brasov

Sud-Est, Săcele

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții