Teren Intravilan Rezidential

123.000 €
120 € / mp

Săcele, Judeţul Braşov

Suprafață teren:
1.025 mp
Tip teren:
Construcții

Descriere teren

Ati accesat un imobil situat in Bunloc. AMPLASARE: Proprietatea este situata in Sacele - Brasov, Cartierul Bunloc, intr-o zona linistita, aflata in continua expansiune. CARACTERISTICI: • suprafata de 1025 mp; • deschidere de 19,20 ml; • adancime de aproximativ 53 ml. Terenul nu detine inclinatie si beneficiaza de acces la drum neasfaltat. UTILITATI: • Apa la 2 m distanta de teren; • Curent la 2 m distanta de teren; • Gaz la 2 m distanta de teren; • Canalizare la 2 m distanta de teren. AVIZE: Proprietatea dispune de PUZ aprobat si de Certificat de Urbanism. • POT de minim 30%; • CUT incepand de la 1; Numarul maxim de niveluri admis este P+1+M; Pentru detalii tehnice, cu privire la imobilul prezentat, va stau la dispozitie. AVANTAJE: • Acces facil; • Plan drept; • Potential Turistic Ridicat; • Zona de interes inalt; • Priveliste Deosebita; • Potential Dezvoltare Rezidentiala; Pentru informatii suplimentare, broker-ul care administreaza aceasta oferta, va sta la dispozitie.
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Canalizare

Detalii teren

Actualizat în: 12 Mai 2026 ID anunț: 504492
Suprafață teren: 1.025 mp
Tip teren: Construcții
Clasificare teren: Intravilan
Front stradal: 19.200000762939 m

Istoric preț

Facilități

Utilități
Curent Apă Canalizare

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statia Pantex, linia 17barat
Mijloace transport aprox. 764 m
transport
Statia Dambul Morii. linia 17barat
Mijloace transport aprox. 1178 m