Teren 830Mp-Front 26ml-Sacalaz

63.000 €
75.90 € / mp

Săcălaz, Judeţul Timiş

Suprafață teren:
830 mp
Tip teren:
Construcții

Descriere teren

Rex Imobiliare, va ofera acum oportunitatea achizitionarii unui teren foarte generos cu o pozitionare excelenta, inainte de calea ferata din Sacalaz la un super pret. Terenul in suprafata foarte generoasa de 830ml si un front de 26ml, este ideal pentru orice tip de dezvoltare, zona find in plina dezvoltare si la mare cautare, pretul find unul cu potential mare de crestere. Utilitati: gaz, curent, drum acces Pret solicitat: 75Euro/mp Daca proprietatea este pe placul tau, suna pentru a programa vizionarea. Disponibilitate inclusiv in zilele weekend! -Bogdan O zi frumoasa!
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Gaz Canalizare

Detalii teren

Actualizat în: 12 Mai 2026 ID anunț: 1497810
Suprafață teren: 830 mp
Tip teren: Construcții
Clasificare teren: Intravilan
Front stradal: 26 m

Istoric preț

Facilități

Utilități
Curent Apă Canalizare Gaze
Amenajare străzi
Iluminat stradal Mijloace de transport în comun Asfaltate Pietruite
Alte caracteristici
Acces auto La șosea

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Sacalaz
Mijloace transport aprox. 1582 m
Recreere
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 1327 m
parks
Parc
Recreere aprox. 1558 m
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 1941 m
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 1970 m

Proprietăți similare

Teren Construcții intravilan de 528 mp, în Săcălaz
64.990 €
Județul Timiș, Săcălaz
528 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 542 mp, în Săcălaz
69.000 €
Județul Timiș, Săcălaz
542 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 720 mp, în Săcălaz
57.000 €
Județul Timiș, Săcălaz
720 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 695 mp, în Săcălaz
65.900 €
Județul Timiș, Săcălaz
695 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 528 mp, în Săcălaz
65.000 €
Județul Timiș, Săcălaz
528 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 656 mp, în Săcălaz
60.000 €
Județul Timiș, Săcălaz
656 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 668 mp, în Săcălaz