Teren intravilan, 2800 mp, Popesti Deal

210.000 €
75 € / mp

Popeşti, Judeţul Cluj

Suprafață teren:
2.800 mp
Tip teren:
Construcții

Descriere teren

Va propunem spre vanzare teren cu suprafata de 2800 MP, intravilan, pentru construirea de case individuale sau duplexuri, cu regimul de inaltime D+P+M. Terenul este situat in comuna Popesti la doar 10 minute de calea Baciului. Ca si utilitati, avem la limita de proprietate curent electric, gaz, cablu de internet. La cerere, exista posibilitatea de parcelare a terenului in doua terenuri de 1400mp cu front de 20m fiecare. Pentru mai multe detalii ne puteti contacta. ID Extern: P9409
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Gaz Canalizare

Detalii teren

Actualizat în: 09 Martie 2026 ID anunț: 1259764
Suprafață teren: 2.800 mp
Tip teren: Construcții
Clasificare teren: Intravilan
Front stradal: 40 m

Proprietăți similare

Teren Construcții intravilan de 2006 mp, în Popești
230.690 €
Județul Cluj, Popești
2.006 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 2006 mp, în Popești
230.690 €
Județul Cluj, Popești
2.006 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 500 mp, în Iris
219.000 €
Cluj-Napoca, Iris
500 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 2050 mp, în Someșeni
220.000 €
Cluj-Napoca, Someșeni
2.050 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 5100 mp, în Chinteni
197.000 €
Județul Cluj, Chinteni
5.100 mp teren