11 ore în urmă
1
- Proprietar
- Comision 0%
Teren intravilan cu casă bătrânească demolabila Pischia
35.000 €
93.33 €
/ mp
Pişchia, Judeţul Timiş
Descriere teren
Sesizează o problemă
Vând teren intravilan cu casă bătrânească în localitatea PIȘCHIA.
Suprafață totală: 375 mp
Toate utilitățile disponibile: apă, curent, gaz, canalizare.
Ideal pentru construcție casă nouă sau investiție.
Preț: 35.000 euro negociabil.
Pentru mai multe detalii, sunați la telefon.
sau
Citește mai mult
Citește mai puțin
Apă
Detalii teren
Actualizat în: 19 Mai 2026
ID anunț: 1633204
Suprafață teren:
375 mp
Tip teren:
Construcții
Clasificare teren:
Intravilan
Front stradal:
16 m
Istoric preț
Facilități
Utilități
Apă
Proprietăți similare
Căutări similare
- Terenuri construcții de vânzare în Pișchia
- Terenuri construcții de vânzare în Timișoara
- Terenuri construcții de vânzare în Moșnița Nouă
- Terenuri construcții de vânzare în Dumbrăvița
- Terenuri construcții de vânzare în Giroc
- Terenuri construcții de vânzare în Săcălaz
- Terenuri construcții de vânzare în Moșnița Veche
- Terenuri construcții de vânzare în Ghiroda
- Terenuri construcții de vânzare în Șag
- Terenuri construcții de vânzare în Giarmata
- Terenuri construcții de vânzare în Sânandrei
- Terenuri construcții de vânzare în Bucovăț (Remetea Mare)