3 luni în urmă
3
- Agenție
Teren pensiune de vanzare Delta Dunării Murighiol Tulcea
49.900 €
28.58 €
/ mp
Murighiol, Judeţul Tulcea
Descriere teren
Sesizează o problemă
Teren de vânzare – Delta Dunării, Murighiol, Județul Tulcea
Localizare: Murighiol, Delta Dunării, Județul Tulcea
Suprafață teren: 1.746 mp
Front stradal: 18,65 ml
Deschidere la lac: Lacul Murighiol
Descriere proprietate:
Teren generos de 1.746 mp, poziționat într-una dintre cele mai căutate și autentice zone ale Deltei Dunării – Murighiol, județul Tulcea. Parcelă cu front stradal de 18,65 metri liniari și deschidere directă către Lacul Murighiol, oferind panorame superbe și acces facil pe apă.
Locația este ideală pentru cei care își doresc:
• o casă de vacanță într-un cadru natural deosebit,
• o locuință permanentă liniștită, departe de aglomerație,
• un punct strategic pentru parcare și acces ambarcațiuni,
• investiție cu potențial turistic și recreativ.
Avantaje cheie:
• amplasare unică la apa lacului Murighiol;
• acces facil la utilități în zonă;
• potențial excelent pentru construcții rezidențiale sau de agrement;
• atmosferă relaxantă în inima Deltei Dunării;
• ideal pentru iubitorii de natură, pescuit și sporturi nautice.
Terenul oferă libertate de proiectare și dezvoltare – perfect atât pentru familie, cât și pentru investiție.
Contactează-ne pentru mai multe detalii sau vizionare!
Transformă-ți visul unei proprietăți în Delta Dunării în realitate!
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii teren
Actualizat în: 12 Mai 2026
ID anunț: 1200945
Suprafață teren:
1.746 mp
Tip teren:
Construcții
Clasificare teren:
Intravilan
Front stradal:
18.64999961853 m
Istoric preț
Facilități
Amenajare străzi
Iluminat stradal
Proprietăți similare