6 zile în urmă
1
- Agenție
Teren Mosnita Nouă | 5 Parcele x 600 mp– în Spate la Kaufland
87.846 €
72.600 € +TVA
146.41 €
/ mp
121 € +TVA
Moşniţa Nouă, Judeţul Timiş
Descriere teren
Sesizează o problemă
🌳 Voog Development vă propune spre vânzare 5 parcele premium în Moșnița Nouă 🌳
📍 Amplasate într-o zonă excelentă, în spatele magazinului Kaufland, parcelele beneficiază de acces facil către Timișoara și principalele puncte de interes din zonă.
✅ PUZ finalizat
📐 Suprafață: 600 mp/parcela
💶 Preț: 100 €/mp + TVA
✔️ Front stradal generos de 21 ml – ideal pentru construcție duplex
✔️ Apă și canalizare disponibile la parcelă
✔️ Gaz și electricitate la aproximativ 300 m
🌟 Zona este în plină dezvoltare, oferind un cadru ideal atât pentru construirea unei locuințe moderne, cât și pentru investiție pe termen lung
Citește mai mult
Citește mai puțin
Electricitate
Apă
Gaz
Canalizare
Detalii teren
Actualizat în: 19 Mai 2026
ID anunț: 1620520
Suprafață teren:
600 mp
Tip teren:
Construcții
Clasificare teren:
Intravilan
Front stradal:
21 m
aprox.
404
m
Valery 3 (en)
Restaurante
aprox.
1387
m
Proprietăți similare
Căutări similare
- Terenuri construcții de vânzare în Moșnița Nouă
- Terenuri construcții de vânzare în Timișoara
- Terenuri construcții de vânzare în Dumbrăvița
- Terenuri construcții de vânzare în Giroc