Parcele 3 bucati 532mp 798mp 818mp Mosnita Noua

47.000 €
88.35 € / mp

Moşniţa Nouă, Judeţul Timiş

Suprafață teren:
532 mp
Tip teren:
Construcții

Descriere teren

360 Grade Imobiliare vă oferă spre vânzare parcele de teren situate în Moșnița Nouă, într-o zonă în plină dezvoltare, potrivite pentru construcția unei locuințe sau pentru investiție. Sunt disponibile următoarele parcele: Parcelă de 532 mp cu front stradal de 22 ml preț 47.000 Euro. Parcelă de 798 mp cu front stradal de 25 32 ml preț 73.500 Euro. Parcelă de 818 mp cu front stradal de 25 32 ml preț 75.500 Euro. Utilitățile (gaz, apă și curent) sunt în curs de execuție. Terenurile sunt amplasate într-o zonă liniștită, cu acces facil și cu dezvoltare rezidențială în continuă creștere. Prețurile afișate nu includ comisionul agenției. Pentru mai multe detalii sau pentru programarea unei vizionări, vă rugăm să ne contactați. Contact: Dorin Telefon:
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Gaz Canalizare

Detalii teren

Actualizat în: 12 Mai 2026 ID anunț: 1281392
Suprafață teren: 532 mp

restaurants
Valery 3 (en)
Restaurante aprox. 770 m
restaurants
La Paul
Restaurante aprox. 1090 m

Proprietăți similare

Teren Construcții intravilan de 516 mp, în Moșnița Nouă
51.500 €
Județul Timiș, Moșnița Nouă
516 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 652 mp, în Moșnița Nouă