Vanzare | Teren industrial | 2385 MP | Apa Curent Canal | Mosnita Noua

202.725 €
85 € / mp

Moşniţa Nouă, Judeţul Timiş

Suprafață teren:
2.385 mp
Tip teren:
Construcții

Descriere teren

De vanzare teren intravilan cu destinatie constructii industriale, depozitare, producție, servicii etc, in localitatea Mosnita Noua in imediata vecinatate a localitatii Albina, pe DJ 592. Cu o suprafata de 2385 mp, terenul reprezinta o oportunitate excelenta pentru investitori care doresc sa dezvolte proiecte intr-o zona in plina dezvoltare. Localizare: - Mosnita Noua, inainte de intrarea in localitatea Albina. - Localizare coordonate google maps: 45.710820, 21.366779 - Vecinatati: Thermoinox Service, Cortec Solutions, localitatea Albina. Caracteristici si utilitati: - Suprafata 2385 mp, posibilitate parcelare. - 2Fronturi stradale: 57.109 ml + 37.037 ml. - Adancime: 58.934 ml. - Utilitati: apa, curent, canalizare. Pret: 214.650 euro, COMISION 0% CUMPARATOR. Pentru detalii si vizionari, nu ezitati sa ne contactati !
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Canalizare

Detalii teren

Actualizat în: 14 Mai 2026 ID anunț: 1090735
Suprafață teren: 2.385 mp
Tip teren: Construcții
Clasificare teren: Intravilan
Front stradal: 57 m

Istoric preț

Facilități

Utilități
Apă Canalizare Curent
Amenajare străzi
Asfaltate Mijloace de transport în comun Iluminat stradal
Alte caracteristici
Parcelabil La șosea Acces auto

Proprietăți similare

Teren Construcții intravilan de 1560 mp, în Moșnița Nouă
202.800 €
Județul Timiș, Moșnița Nouă
1.560 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 3478 mp, în Moșnița Nouă