Azi
4
- Proprietar
- Comision 0%
Vand Teren situat pe DN6 intre Mehadia si Baile Herculane
10.000 €
8.33 €
/ mp
Mehadia, Judeţul Caraş Severin
Descriere teren
Sesizează o problemă
Se vinde teren instravilant situat pe drumul DN6 , intre Mehadia si Baile Herculane .
In apropiere se afla Dino Park Mehadia si statia Petrom.
Suprafata de 1000 m2.
Pentru detalii
.
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii teren
Actualizat în: 21 Mai 2026
ID anunț: 1641782
Suprafață teren:
1.200 mp
Tip teren:
Construcții
Clasificare teren:
Intravilan
Facilități
Comision
0%
Căutări similare
- Terenuri construcții de vânzare în Mehadia
- Terenuri construcții de vânzare în Reșița
- Terenuri construcții de vânzare în Caransebeș
- Terenuri construcții de vânzare în Băile Herculane
- Terenuri construcții de vânzare în Văliug
- Terenuri construcții de vânzare în Berzasca
- Terenuri construcții de vânzare în Brebu Nou
- Terenuri construcții de vânzare în Moldova Nouă
- Terenuri construcții de vânzare în Bocșa
- Terenuri construcții de vânzare în Oravița
- Terenuri construcții de vânzare în Ciclova Română
- Terenuri construcții de vânzare în Liborajdea